Nowa aplikacja Snack- rewolucja w randkowaniu

Nowa aplikacja Snack- rewolucja w randkowaniu

Aplikacja randkowa Snack łączy funkcje Tindera i TikToka. Jest coraz bardziej popularna wśród młodych osób. Według jej twórców może być przełomem w randkowaniu!

Zdjęcie Nowa aplikacja Snack- rewolucja w randkowaniu #1

Randki online

W dzisiejszych czasach randkowanie online nikogo nie dziwi. Wiele osób odnalazło w Internecie prawdziwą miłość i stworzyło szczęśliwe i długoterminowe relacje. Najpopularniejsze strony randkowe połączyły ze sobą miliony użytkowników.

Dzięki specjalnym algorytmom pozwalają dobrać perfekcyjnego partnera, z którym połączą nas podobne preferencje, zainteresowania, styl życia i  poglądy.

Jak to wygląda teraz?

Większość portali randkowych działa na podobnych zasadach. Wybór kandydata polega na przesuwania palcem po ekranie w lewo lub w prawo, w zależności od tego, czy ktoś nam się spodobał. Jednak wybór odpowiedniej osoby wyłącznie na podstawie zdjęć i krótkich opisów może być trudny.

Czym jest Snack?

Nowa aplikacja randkowa powstała z połączenia Tindera i TikToka. Jak działa Snack? Dlaczego ma się stać prawdziwą rewolucją w randkowaniu online?

Randki dla Generacji Z

Twórcy aplikacji tworząc ją, odpowiedzieli na zapotrzebowanie młodego pokolenia. Pokolenie Z, czyli nastolatkowie i młodzi dorośli, korzystają z Internetu w zupełnie inny sposób, niż starsi użytkownicy. Ich aktywność w mediach społecznościowych opiera się głównie na filmikach. I to właśnie wykorzystali twórcy randkowej aplikacji.

Zdjęcie Nowa aplikacja Snack- rewolucja w randkowaniu #2

Jak działa aplikacja?

Aplikacja randkowa Snack łączy funkcje Tindera i TikToka. Główną rolę odgrywają w niej krótkie filmiki, a nie zdjęcia, czy opisy użytkownika.

Użytkownicy mogą dodać krótkie video i w przypadku wzajemnego polubienia swoich filmów, nawiązują ze sobą kontakt. Do aplikacji mogą logować się też za pośrednictwem TikToka i bezpośrednie wysyłać tam do siebie wiadomości.

Rewolucja w randkowaniu?

Według jej twórców, filmy mają w lepszy i bardziej autentyczny sposób zaprezentować użytkowników, ich styl życia oraz zainteresowania. Mają także doprowadzić do stworzenia między nimi prawdziwych interakcji.

Ze Snacka na razie w głównej mierze korzystają osoby w przedziale 20-30 lat, ale jej twórcy spodziewają się dalszego wzrostu popularności, także wśród innych grup wiekowych. Założyciele randkowej aplikacji zachęcają użytkowników, aby zaangażowali się w jej rozwój.

Zdjęcie Nowa aplikacja Snack- rewolucja w randkowaniu #3

 

Patrycja

Polecane