Lifestyle

Gwiazda “Słonecznego patrolu” ma 53 lata. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda

Agnieszka

May 4, 2021, 6:15 a.m.

Gwiazda “Słonecznego patrolu” ma 53 lata. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda

Większość z nas pamięta zapewne kultowy serial “Słoneczny patrol”. Piękni ratownicy i ratowniczki z Los Angeles rozpoczęli swoją przygodę z serialem aż 25 lat temu! Jedną z nich jest Donna D'Errico, która dziś ma 53 lata, jednak jej wygląd w ogóle na to nie wskazuje.

Donna D’Errico

Donna D'Errico urodziła się w 30 marca 1968 roku w Alabamie. Świat usłyszał o niej po tym, jak dostała rolę w jednym z najchętniej oglądanych seriali lat 90. - “Słonecznym patrolu”.

W latach 1996-1998 Donna D'Errico wcielała się w postać Donny Marco, wystąpiła także w spin-offie kultowej produkcji, "Nocnym patrolu".

Od początków jej pracy przy “Słonecznym patrolu” minęło już 25 lat. Aktorka jednak wciąż wygląda doskonale!

Donna D’Errico zdradziła sekrety swojej urody

W wywiadzie sprzed roku aktorka została zapytana o sekrety swojej urody. Przyznała wtedy, że korzysta z botoksu i innych wypełniaczy.

Dodała jednak, że kluczowa jest również aktywność fizyczna i wspomniała również o tym, że od lat jest na zdrowej, wegańskiej diecie.

Szczere wyznanie aktorki

Donna D’Errico regularnie publikuje zdjęcia i posty na swoim Instagramie.

W lutym tego roku opublikowała szczery post:

  • "Nie jestem aniołem. Zrobiłam kilka wątpliwych rzeczy. Niektóre z pełną świadomością tego, co robię i chciałbym o tym zapomnieć. Niektóre, gdy nie byłam przy zdrowych zmysłach i nie chcę o tym pamiętać (...). LA to bardzo samotne miasto wypełnione pięknymi samotnymi tymczasowymi ludźmi, a ja jestem człowiekiem tak jak wszyscy inni. Chcę kochać i być kochana (...). Zdaję sobie sprawę, że celowe używanie seksapilu utrudnia ludziom docenienie innych rzeczy w tobie. Pogodziłam się z tym".
  • "Ludzkie emocje są delikatne. Może nie zawsze jestem najmądrzejsza, w rzeczywistości bardzo często czuję się całkiem głupia, ale zawsze zachowuję poczucie wewnętrznej godności, charakteru i szacunku, bez względu na to, co dzieje się wokół mnie" - napisała Donna D'Errico.

Aktorka ma dwoje dzieci - syna Rhyana (ur. w 1993) i córkę Frankie (ur. 2001).