Kotku a może żabciu? To jak nazywa cię twój partner, ma znaczenie!

Kotku a może żabciu? To jak nazywa cię twój partner, ma znaczenie!

W związkach dochodzimy do takiego etapu, kiedy do drugiej osoby zwracamy się inaczej niż po imieniu. Co oznaczają poszczególne zdrobnienia? Odpowiadamy!

Zdjęcie Kotku a może żabciu? To jak nazywa cię twój partner, ma znaczenie! #1

Urocze zdrobnienia 

W stałych związkach partnerzy często nie mówią już do siebie po imieniu, tylko używają pieszczotliwych zwrotów. Każda kobieta woli usłyszeć od ukochanego określenie w stylu „kotku” czy „myszko” niż zwyczajnie swoje imię. Takie zachowanie sprawia, że dystans między partnerami się skraca oraz oznacza, że para jest ze sobą już od dłuższego czasu. To jak zwraca się do ciebie twój partner, również ma znaczenie i określa jego stosunek do ciebie. Poznaj znaczenie poszczególnych sformułowań!

"Kotku" 

Jeśli facet używa wobec ciebie takiego określenia, to oznacza, że kocha cię mocno, jednak monogamia nie jest dla niego. Jeśli kocha cię szczerze, to wytrwa u twego boku do końca swoich dni. Jeśli jednak nie, to nawet mały impuls sprawi, że zainteresuje się inną kobietą. W związku z tym nie powinnaś osiąść na laurach, tylko cały czas się starać. Możesz na nim polegać, ale jego obecność przy twoim boku, jeśli nie jest to prawdziwa miłość, nie jest niczym pewnym.

"Żabciu"

Facet „żabki” to osoba, która lubi być w centrum uwagi. Bardzo cię kocha i nie ukrywa się z tym uczuciem. Uważa cię za najpiękniejszą kobietę, a siebie za prawdziwego szczęściarza. Jako że jesteś w jego oczach ideałem, to czasami bywa zaborczy i może traktować cię jak swoją własność. Według niego tylko razem tworzycie idealny związek.

Zdjęcie Kotku a może żabciu? To jak nazywa cię twój partner, ma znaczenie! #2

"Kochanie"

Facet, który nazywa cię swoim „kochaniem” to tradycjonalista. Nie boi się okazywać ci uczuć w miejscu publicznym. Marzy o założeniu z tobą rodziny i wychowywaniu dzieci. Ma swoje zdanie, jednak lubi usłyszeć co ty sądzisz na dany temat. Szanuje cię, jednak bywa zazdrosny i zaborczy. Jego zaborczość sprawia, że nie zawsze potraficie się porozumieć.

"Myszko"

Taki facet to prawdziwy macho i twardziel, ale tylko przed waszymi znajomymi. Tak naprawdę to ciepły i delikatny facet, który jest uczuciowy, ale nie będzie „nosił” spodni w waszym związku. To typ facet, który jest wierny, jednak potrzebuje kobiety dojrzałej i odpowiedzialnej, która będzie fundamentem tego związku.

"Skarbie"

To określenie dobitnie pokazuje, że facet ceni cię nade wszystko. Jesteś dla niego najważniejsza, a związek z tobą traktuje jak największe szczęście. Na początku będzie obsypywał cię prezentami i komplementami, ale z biegiem czasu się do ciebie ”przyzwyczai” i takie zachowanie się skończy. Nie zmieni to jednak tego, co do ciebie czuje.

"Dziubku"

Mężczyzna, który tytułuje cię „Dziubkiem” to facet, który lubi zdobywać i nie przeszkadza mu to, że już z nim jesteś. Nadal będzie cię zaskakiwać i adorował. Najczęściej poprzez sypialnię, z której najchętniej by nie wychodził. Uwielbia przedstawiać cię znajomym i się tobą chwalić, ale w żadnym wypadku nie traktuje cię przedmiotowo.

Zdjęcie Kotku a może żabciu? To jak nazywa cię twój partner, ma znaczenie! #3

"Słoneczko"

Taki facet uwielbia spełniać zachcianki swojej kobiety, która jest dla niego najważniejsza. Jest urodzonym pantoflarzem, więc możesz nauczyć go, co lubisz a czego nie i on to zapamięta. Zamiast się kłócić woli dostosować się do sytuacji. Taki mężczyzna raczej nie będzie rządził w domu i związku, więc „odda” tę funkcję tobie.

"Rybko"

Ten facet bardzo lubi aktywność oraz stałą akcję. Nie lubi nudy ani siedzenia w jednym miejscu. Lubi zaskakiwać, jednak nie zawsze w pozytywny sposób. Uważa, że nie musi mieć na wszystko twojej zgody, co sprawia, że potrafi zburzyć twoje plany. Uważa, że może sam podejmować decyzje dotyczące waszego związku.

Katarzyna

true

Polecane