Kołakowska o chorobie Andrzeja Piasecznego: “Kiepski aktor z ciebie”. "Dla mnie to ściema"

Agnieszka

Lifestyle

March 18, 2021, 9:38 a.m.

Kołakowska o chorobie Andrzeja Piasecznego: “Kiepski aktor z ciebie”. "Dla mnie to ściema"

 

Andrzej Piaseczny wylądował w szpitalu pod aparaturą wspomagającą oddychanie z wyniku ciężkego przebiego COVID-19. Nagrał poruszające wideo ze szpitala, które odbiło się szerokim echem. Jednak nie wszyscy współczują wokaliście. Viola Kołakowska nie wierzy, że Piasek jest chory i zarzuca mu szerzenie propagandy. Zobacz, co napisała na swoim InstaStory.

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa i przebywa w szpitalu

Andrzej Piaseczny opublikował na swoim Instagramie nagranie, w którym apeluje do swoich odbiorców, by na siebie uważać. Jest on bowiem w ciężkim stanie:

“Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi miałem się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko jeszcze wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się zasad bezpieczeństwa i higieny.” - zakończył swój apel Andrzej Piaseczny.

Viola Kołakowska zarzuca mu kłamstwo

Znana z rozpowszechniania teorii spiskowych Viola Kołakowska postanowiła odnieść się do słów chorego na COVID-19 Piaska. 

Na swoim InstaStory opublikowała screen z jego filmiku i dodała podpis:

"Cóż, to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś?" - napisała na Instastory Kołakowska.

Po fali komentarzy oburzonych internautów Viola nie dała za wygraną i nagrała jeszcze kilka InstaStories, gdzie podtrzymuje swoje zdanie:

 “Takie jest moje zdanie i nie tylko moje. Dla mnie ktoś, kto jest ciężko chory nie nagrywa takich rzeczy. Z resztą sorry, moim zdaniem stan jego jest całkiem dobry. A już to, że ma siłę w ogóle mówić (...). Nie wiem kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej. (...) Dla mnie jest to ściema. Może i jest chory ale to jest dla mnie spektakl. 

Na jej słowa zareagowała między innymi Karolina Korwin-Piotrowska, która w zganiła celebrytkę za takie oszczerstwa:

"Zastanawiam się teraz, kim trzeba być, by to robić, robić publicznie, obrażać kogoś w taki straszny, obrzydliwy i haniebny sposób, co trzeba mieć w głowie, by to robić?!" - pisze Korwin-Piotrowska na Instagramie.