Magda Gessler wrzuciła zdjęcie bez makijażu. Fala komentarzy internautów

Agnieszka

Newsy

11.01.2021 10:55

Magda Gessler wrzuciła zdjęcie bez makijażu. Fala komentarzy internautów

Magda Gessler, przebywająca obecnie na wakacjach ze swoich ukochanym, postanowiła wrzucić do internetu dwa aktualne zdjęcia. Na jednym używa filtra upiększającego z makijaże, a na drugim występuje bez grama makijażu. Internauci szybko zaczęli dzielić się swoimi opiniami pod zdjęciami restauratorki. Większość była zachwycona!

Magda Gessler opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z makijażowym filtrem. Wygląda na nim o wiele młodziej, w pełnym makijażu. Następnie jednak restauratorka publikuje zdjęcie, które pokazuje, jak naprawdę wyglądała w chwili robienia poprzedniego zdjęcia. Na drugim zdjęciu widzimy Magdę Gessler bez grama makijażu i bez żadnego filtra.

“Tak naprawdę. No cóż, nie tak młodo, ale prawdziwie” - napisała w opisie zdjęcia. 

Fani Magdy Gessler napisali wiele ciepłych komentarzy

Pomimo tego, że wiele osób boi się pokazywania siebie z zupełnie naturalnej wersji w obawie o nieprzychylne komentarze, w przypadku Magdy Gessler okazało się coś zupełnie innego. Zdecydowana większość komentujących pod zdjęciem restauratorki wyraziła słowa poparcia.

Naturalnie jeszcze piękniej!

 Natura zawsze w cenie. Pięknie pani wygląda.

 Jaka piękna - piszą w komentarzach. 

 Jest Pani jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa 

Polska królowa nie ma wieku 

 Pani nie słucha tego jadu co tam jest ażdy z nas ma takie zdjęcia pozdrawiam

Życzę sobie być tak wspaniałą kobieta jak Pani w przyszłości

I tu i tu pięknie 😍 w młodości pewnie podbijała pani nie jedno serce

Niedługo później restauratorka postanowiła wstawić jeszcze jedno zdjęcie, tym razem z naturalnym. Minimalistycznym makijaże, na którym również wygląda pięknie, o czym szybko poinformowali ją jej fani. 

Magda Gessler nie pierwszy raz pozuje do zdjęcia bez makijażu. W zupełnie naturalnej wersji. Internauci doceniają taką odwagę, w gąszczu przekłamanych, obrabianych zdjęć celebrytów.