Sklepowe wózki – wykorzystaj ten trik, kiedy zapomnisz zabrać ze sobą żeton!

Sklepowe wózki – wykorzystaj ten trik, kiedy zapomnisz zabrać ze sobą żeton!

Każdy z nas chociaż raz miał taką sytuację, kiedy brakowało monet lub zapomnieliśmy żeton, a potrzebowaliśmy odczepić sklepowy wózek. Co wtedy? Lista zakupów pełna i koszyk tego nie uniesie. Jest na to pewien sposób, który z pewnością może ci się przydać!

Zdjęcie Sklepowe wózki – wykorzystaj ten trik, kiedy zapomnisz zabrać ze sobą żeton! #1

Sposób na odblokowanie sklepowego wózka

Wybierając się na drobne zakupy, nie martwimy się, czy w portfelu mamy monety lub żeton. Ostatecznie i tak tam są! Za to kiedy planujemy duże zakupy, szczególnie w okresach świątecznych, to nagle pod sklepem doznajemy zdziwienia. Żeton nagle zniknął, a w portfelu brak odpowiednich monet.

Aby zaoszczędzić sobie zakłopotania, czy to poprzez rozmienianie pieniędzy, proszenie o pomoc lub wracanie się do domu, to warto zabezpieczyć się o pewien przedmiot, który z pewnością nie zgubimy.

Identyfikacyjna zawieszka przypięta do kluczy doskonale pasuje do wszelkich sklepowych wózków i z łatwością odpina jeden od drugiego! Dzięki przypięciu jej do przedmiotów, które mamy ze sobą wszędzie, można być pewnym, że w razie potrzeby zawsze mamy pewien ratunek.

Na poniższym filmiku jeden z klientów zaprezentował, jak wygląda takie odpinanie. Jest łatwe, poręczne i z pewnością zaoszczędzi nam zakłopotania!

Zdjęcie Sklepowe wózki – wykorzystaj ten trik, kiedy zapomnisz zabrać ze sobą żeton! #2

Po co wprowadzono blokadę wózków?

Dla wielu osób blokada wózków jest rzeczą oczywistą, a sam powód tym bardziej. Wychodzimy z założenia, że ma to zapobiec kradzieży. W rzeczywistości jednak 1 zł lub 2 zł nie jest problemem dla złodziei, a więc takie zabezpieczenie nie przynosi żadnych korzyści. Powodem jest zupełnie co innego!

Przed wprowadzeniem blokady wózków na sklepowych parkingach panował chaos. Klienci zwyczajnie nie odstawiali wózków na miejsce i pozostawiali je w miejscach, w których mieli zaparkowane auto.

Skutkowało to brakiem wózków dla innych klientów, a przede wszystkim wywoływało duże niebezpieczeństwo dla innych samochodów oraz pieszych. Co więcej, sklepy były zmuszone zatrudniać ludzi, których zadaniem było odwiezienie wózków na odpowiednie miejsce.

Nadal można zaobserwować na sklepowych parkingach porzucone wózki, ale jest to rzadkie. Obecnie ludzie wolą wrócić pod sklep i odłożyć wózek na miejsce niż zostawić w nim swoje pieniądze.

Emila

true

Polecane