Co pozycja spania mówi o twoim związku? Sprawdź!

Co pozycja spania mówi o twoim związku? Sprawdź!

Zasypanie z ukochaną osobą jest bardzo odprężające oraz wyzwala w nas pozytywne uczucia. Każda para zasypia w ulubionej dla siebie pozycji. Kombinacji jest wiele, jednak w jednej najlepiej się wysypiamy. To właśnie ona najwięcej mówi o waszym związku. Ułożenie rąk czy nóg partnerów jest w stanie określić relacje, jakie panują między nimi. Jaka pozycja świadczy o wzajemny zaufaniu? Jaka natomiast pokazuje, że szanujecie swoją przestrzeń osobistą? Sprawdźcie!

Zdjęcie Co pozycja spania mówi o twoim związku? Sprawdź! #1
Na wznak

Gdy oboje z partnerem leżycie na plecach i nie stykacie się żadną częścią ciała, nie oznacza to że jesteście sobie obojętni. Po prostu każde z was szanuje potrzebę przestrzeni osobistej drugiej osoby. Nie musicie się obejmować do snu, żeby pokazać, że się kochacie. Wasze uczucie jest mocne mimo braku cielesnego kontaktu. Osoba, która trzyma głowę na poduszce wyżej, zaznacza jednak, że dominuje w związku.


Na łyżeczki

Pozycja na łyżeczki jest każdemu dobrze znana. Jeśli podczas snu partner obejmuje cię od tyłu, oznacza to, że jest on w tym wypadku oparciem i stanowi dla siebie bezpieczną przystań. Taka pozycja mówi również że macie do siebie zaufanie i całkowicie się akceptujecie.

Zdjęcie Co pozycja spania mówi o twoim związku? Sprawdź! #2


Połączone stopy

Podczas snu złączone wasze stopy oznaczają, że nawet podczas snu chcecie utrzymywać ze sobą kontakt. Taka pozycja pokazuje, że możecie na sobie polegać. Taki splot jest natomiast charakterystyczny dla związków, które mają już długi staż. Mimo, że długo już ze sobą jesteście, to nadal chcecie utrzymywać ze sobą kontakt.Plecami do siebie

Skoro można spać na łyżeczki, to można również spać w pozycji odwrotnej, czyli plecami do siebie. W tej wersji można stykać się plecami lub pośladki, a taka pozycja pokazuje, że czujecie się w swoim towarzystwie bezpiecznie. Taka pozycja nie oznacza kłótni, tylko tak po prostu jest wam tak wygodnie. Pomimo odwrócenia się plecami nadal się kochacie i szanujecie.

Na klatce piersiowej

W wielu filmach pary są ukazywane właśnie w tej pozycji w łóżku. Jeśli twoja głowa lub ręka leży na klatce piersiowej partnera, oznacza to, że ufasz mu i czujesz się przy nim bezpiecznie. Jeśli partner cię obejmuje, to pokazuje, że jesteś dla niego ważna i chce cię chronić. Dodatkowo ogrzewa cię również swoim ciałem, więc o również ciebie dba.

Zdjęcie Co pozycja spania mówi o twoim związku? Sprawdź! #3


Namiętny splot

Jeśli wraz z partnerem śpicie w namiętnym splocie, pokazuje to, że występują między wami silne emocje. Czujecie się ze sobą dobrze oraz darzycie namiętnością i miłością. Nie chcecie się rozstawać podczas snu, a leżenie w objęciach partnera sprawia, że czujecie się kochani.

Katarzyna

true

Polecane