Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz?

Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz?

Czy wiesz jak dużo o Twojej osobowości mówi pozycja w jakiś śpisz?

Sen pełni bardzo ważną funkcję w naszym życiu. Dzięki niemu nasz organizm i umysł ma szansę się zregenerować i nabrać sił na kolejny dzień. Spanie wydaje się być zwykłą czynnością, jednak sposób w jaki śpimy może wiele powiedzieć o naszym charakterze. Zobacz co mówi o Twojej osobowości pozycja, w jakiej śpisz.

Spanie na brzuchu ze swobodnie rozrzuconymi rękoma i nogami.

Ta pozycja świadczy o tym, że jesteś osobą wyluzowaną i lubisz mieć wokół siebie dużo wolnej przestrzeni. Jesteś osobą otwartą na nowe znajomości i łatwo nawiązujesz nowe przyjaźnie. Musisz jedna pamiętać, że ważna jest jakość, a nie ilość przyjaciół.

Zdjęcie Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz? #1

Na przytulańca.

Jeśli podczas snu lubisz przytulać poduszkę lub kołdrę i dzięki temu się relaksujesz, to znaczy, że jesteś niezwykle lojalną osobą. Tę cechę Twojego charakteru przyjaciele cenią najbardziej, ponieważ wiedzą, że mogą Ci zaufać. Skoro sama jesteś godna zaufania, zakładasz, że inni to odwzajemnią. Czasami jednak zbyt mocno ufasz innym.

Zdjęcie Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz? #2

Na plecach.

Spanie na plecach w wyprostowanymi nogami świadczy o tym, że masz nieco zawyżone poczucie własnej wartości, a jednocześnie jesteś skrytą i cichą osobą z wąskim gronem znajomych.

Zdjęcie Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz? #3

Na boku.

Spanie na boku może oznaczać, że jesteś spokojną i wyluzowaną osobą. W ludziach dostrzegasz przede wszystkim dobro i łatwo darzysz innych zaufaniem. Pamiętaj jednak, że czasem należy ograniczyć swoje zaufanie.

Zdjęcie Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz? #4

Chrapanie.

Chrapanie, szczególnie podczas spania na plecach to powszechne zjawisko. Jednak kobiety niechętnie się do tego przyznają. Jeśli chrapiesz śpiąc na plecach, prawdopodobnie jesteś wybuchową i drażliwą osobą.

Zdjęcie Co mówi o tobie pozycja, w której śpisz? #5

Ewelina

true

Polecane