Polska marka wprowadza możliwość wypożyczenia ubrań!

Polska marka wprowadza możliwość wypożyczenia ubrań!

Gdy czeka nas większe wyjście, to jak każda kobieta szukamy makijażystki, fryzjera oraz wystrzałowej kreacji. Zazwyczaj piękne i eleganckie sukienki mają również swoją cenę, która nie zawsze nam odpowiada. Mając ograniczony budżet, zazwyczaj wybieramy nie taką kreację, która nam się podoba, tylko tą, na którą nas stać. Jednak pewna polska marka odzieżowa wyszła naprzeciw takim problemom i wprowadziła możliwość wypożyczenia wieczorowych kreacji!


Kreacja niczym druga skóra

Elegancja sukienka potrafi podkreślić piękno każdej kobiety. Nie zawsze jednak stać nas na sukienki rodem z czerwonego dywanu. Często dochodzimy do wniosku, że nie warto kupować nowej sukienki tylko na jedno wyjście. Wtedy pożyczamy sukienkę od przyjaciółki albo wyszukujemy coś we własnej szafie. Pewna polska marka odzieżowa dostrzegła ten problem i postanowiła pomóc swoim klientom. Polska marka odzieżowa Pozerki postanowiła wprowadzić nową możliwość ”kupowania” ubrań.

Zdjęcie Polska marka wprowadza możliwość wypożyczenia ubrań! #1

Metoda na metkę

Jakiś czas temu niektóre panie decydowały się na kupienie nowej sukienki, jednak nie odpruwały one od niej metki. Czasami nie lada wyzwaniem było schowanie metki w taki sposób, aby nie była ona widoczna. Przez cały wieczór musiały być bardzo czujne, aby jej nie zniszczyć, ponieważ później oddawały je z powrotem do sklepu. Sklepy dały taką możliwość, ponieważ termin zwrotu zakupionych ubrań w niektórych z nich wynosi nawet 30 dni.


Ukłon w stronę ekologii

Dziś mamy do czynienia z nadprodukcją ubrań, których w sklepach jest na pęczki. Mamy do wyboru różne kroje, kolory czy materiały. Zdarza się, jednak że czasami kupujemy ubrania, które ubieramy tylko raz jak np. eleganckie sukienki. Klienci mogą teraz wypożyczać sukienki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla pań, które szukają kreacji tylko na jedno wyjście. Taka opcja to również ukłon w stronę ekologii, ponieważ zamiast kupować nawet sukienki, można je wypożyczyć.


Ulga dla portfela


Nasz portfel również odczuje różnice w takim sposobie gospodarowania funduszami. Wypożyczenie sukienki jest o wiele tańsze niż jej kupienie. Dzięki temu możemy wypożyczyć kilka kreacji, zamiast kupować tylko jedną. W ten sposób nie musimy pokazać się na każdej imprezie w tej samej sukience. Często zdarza się, że kupioną elegancką sukienkę odwieszamy po imprezie do szafy, gdzie później tylko wisi i zabiera miejsce. Wypożyczając ją, oszczędzamy pieniądze oraz dbamy o środowisko.


Sukienki do wypożyczenia

Marka Pozerki wprowadziła możliwość wypożyczenia sukienek wieczorowych. Wystarczy, że wybierzemy jeden z modeli i zgłosimy się do sklepu w celu jego wypożyczenia. Sukienka jest naszą własnością przez 5 dni, a koszt jej wypożyczenia wynosi 150 zł. Wartość ta nie zawiera jednak ceny przesyłki, którą należy doliczyć. Wybór kreacji można również skonsultować z projektantką Pauliną Mikulską, która doradzi nam, w której sukience będziemy najlepiej wyglądać. W ofercie sklepu znajduje się obecnie 5 modeli do wypożyczenia. Oprócz tego do kreacji wypożyczyć można również opaski oraz gumki do włosów.

Zdjęcie Polska marka wprowadza możliwość wypożyczenia ubrań! #2

Katarzyna

true

Polecane