Można go kupić za grosze! Kosmetyk, który pokochały gwiazdy

Można go kupić za grosze! Kosmetyk, który pokochały gwiazdy

Prawie każda dziewczyna marzy, aby znaleźć swojego księcia z bajki i wyjść za niego za mąż. Niestety marzenia te często rozbijają się o prawdziwą rzeczywistość i zostają tylko marzeniami. Jednak pewniej amerykańskiej aktorce udało się znaleźć prawdziwego księcia i powiedzieć mu sakramentalne „tak”. Chodzi oczywiście o Meghan Markle, która od 19 maja 2018 roku jest żoną brytyjskiego księcia Henryka. To sprawiło, że media zaczęły się nią bardziej interesować i komentować każdy jej ruch. Pomimo kilku wpadek, nie można jej odmówić m.in. elegancji oraz idealnej cery.

Zdjęcie Można go kupić za grosze! Kosmetyk, który pokochały gwiazdy #1

Od aktorki do byłej księżnej

Meghan Markle to była księżna, która ma wielu fanów, ale również i przeciwników. Piastowanie takiego stanowiska niestety wymagało od niej nieskazitelnego wyglądu oraz odpowiedniej postawy i prowadzenia się. Mogliśmy ją oglądać zarówno w dopasowanych sukienkach i szpilkach, ale również w dresie, gdzie nie miała na twarzy grama makijażu.

Takim sposobem bycia pokazała ludziom, że nadal jest zwykłą kobietą, która nie zawsze wygląda nieskazitelnie. Dzięki specyficznej urodzie i idealnej cerze wiele kobiet zazdrości jej wyglądu.


Sekret idealnej cery

Megan Markle zdradziła ostatnio, jakich kosmetyków używa, że jej cera jest tak perfekcyjna. Jak się okazało, za jej nieskazitelnym wyglądem stoi mała buteleczka pewnego kosmetyku. Chodzi tu o olejek z drzewa herbacianego, z którym była księżna, nigdy się nie rozstaje.

Zabiera go w każdą podróż, dzięki czemu zawsze ma go przy sobie. Jego stosowanie zapewnia jej idealną cerę, co w połączeniu z pięknym uśmiechem sprawia, że jest ona uważana przez niektórych za najpiękniejszą kobietę świata.

Zdjęcie Można go kupić za grosze! Kosmetyk, który pokochały gwiazdy #2


Olejek z drzewa herbacianego

Olejek herbaciany jest bardzo wszechstronnym i naturalnym kosmetykiem, który dzięki swoim właściwościom pielęgnuje i leczy skórę. Jest antyseptycznym, dezynfekującym i przeciwzapalnym kosmetykiem, który dedykowany jest dla skory tłustej i cery trądzikowej. Może być również stosowany do skóry głowy, przy infekcjach grzybiczych lub ukąszeniach owadów. Nabyć można go praktycznie w każdej aptece, a cena oscyluje w granicach 14 zł.
true

Polecane