Zakupy online w Żabce. Jednak nie dla każdego

Zakupy online w Żabce.  Jednak nie dla każdego

W dobie pandemii zmieniło się wiele rzeczy. Spora część sklepów przeniosła swoją sprzedaż do Internetu, te, które działały stacjonarnie, rozwijały swoje zasoby o środki ochrony osobistej. Jeszcze inne starały się umożliwić zakupy jak największej ilości klientów jednocześnie.

Zdjęcie Zakupy online w Żabce.  Jednak nie dla każdego #1

Dowóz do domu

Żabka również poszła z duchem czasu i postawiła na dowóz zakupionych produktów do klientów. W sklepie tym ruszyła sprzedaż online, która pozwala zrobić klientom zakupy bez wychodzenia z domu. Jak na razie takie rozwiązanie jest testowane, ale jeśli testy wypadną pomyślnie, to pomysł ten zostanie wprowadzony na większą skalę.


Zakupy online tylko w jednym mieście

Jak na razie ze zrobienia zakupów online mogą skorzystać tylko klienci tego sklepu z Poznania. Jest to tak zwana opcja „Żabka do domu”, którą obsługuje 30 punktów Żabki na terenie tego miasta. Klient może złożyć zamówienie na dane produkty, które zostaną mu przywiezione do domu. Jeśli klient zrobi zakupy za kwotę mniej niż 80 zł, to do rachunku zostanie jeszcze doliczony koszt dostawy, który wynosi 5 zł. Klienci, których zamówienie wynosi powyżej 80 zł, nie płacą za dostawę.

Zdjęcie Zakupy online w Żabce.  Jednak nie dla każdego #2
Sposób postępowania

Zrobienie zakupów online jest bardzo proste. Na stronie internetowej tego sklepu, należy wpisać adres, pod który chcielibyśmy zamówić produkty. System sprawdzi i poinformuje nas czy ten adres jest obsługiwany przez opcję „Żabka do domu”. Jeśli tak, wtedy robimy wirtualnie zakupy, wybieramy formę płatności oraz czekamy na dostawę. Żabka wprowadziła określone godziny, w których możliwa jest dostawa. Kurier może nam dostarczyć zamówienie jak najszybciej lub w tym samym dniu godzinach 12:00-15:00, 15:00-18:00 lub 18:00-20:00.

Katarzyna

Polecane