Gwiazdy w poruszający sposób żegnają Pawła Królikowskiego

Gwiazdy w poruszający sposób żegnają Pawła Królikowskiego

Aktor Paweł Królikowski odszedł w czwartek nad ranem. Aktor od ponad dwóch miesięcy przebywał na oddziale neurochirurgicznym w Warszawie. Trafił tam przed świętami Bożego Narodzenia w poważnym stanie. Dziś gwiazdy żegnają i wspominają Pawła Królikowskiego.

Zdjęcie Gwiazdy w poruszający sposób żegnają Pawła Królikowskiego #1

Śmierć aktora poruszyła nie tylko jego fanów, ale też jego kolegów z zawodu. Gwiazdy i celebryci chcą upamiętnić tę postać między innymi poruszającymi wpisami w mediach społecznościowych.

Kuba Wojewódzki- Mówiłeś żeby w mediach nigdy nie stracić tajemnicy... Będę to zawsze pamiętał - napisał.

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/?utm_source=ig_embed

Agnieszka Woźniak-Starak

- Kiedy 15 lat temu zaczynałam pracę w telewizji najbardziej stresowały mnie wywiady z aktorami.. Paweł był wyjątkiem, przy nim nie dało się stresować. Zawsze życzliwy, zabawny, otwarty. Nigdy o tym nie zapomnę. Dzięki Paweł i mam nadzieję do zobaczenia w jakimś innym, wspaniałym świecie - napisała dziennikarka.

Krzysztof Ibisz

- Paweł, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu - czytamy w poście.

Katarzyna Zielińska

- Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile. R.I.P - napisała aktorka.

https://www.instagram.com/katarzynazielinska/?utm_source=ig_embed

Tomasz Kammel

- Gdy przychodził do "Pytania na śniadanie", jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udziałem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym.Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo- napisał prezenter.

https://www.instagram.com/tomaszkammel/?utm_source=ig_embed

Michał Piróg

- Poznać ciebie to był wielki zaszczyt i przyjemność. Zawsze brakowało czasu. Niestety już nie zdążę na kawę z tobą. Ale ja wierzę, że nasze energie się spotkają. Kto wie, może za jakiś czas w innym zakątku świata rozpoznam cię w czyimś geście, w czyimś oku lub wyczuję twoją energię. Spokojnej podróży Pawle - napisał Piróg.

https://www.instagram.com/michalpirog/?utm_source=ig_embed

Anna Dereszowska

- Paweł zbyt szybko, kto nas teraz będzie w robocie zarażał tym radosnym, niepohamowanym śmiechem? Jakoś się nie chce wierzyć. Szczere kondolencje dla całej Rodziny Pawła. Myślami jestem z Wami - napisała aktorka.
Katarzyna Skrzynecka

- Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały.U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM. Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU. Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ. Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie" , gdy i ja tam trafię, będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach, wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem.TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU KRÓLIKU. Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła , całym sercem jestem przy Was - pisze aktorka.

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka/?utm_source=ig_embed

Nina Terentiew- Paweł Królikowski debiutował u mnie, jak żartowaliśmy, dwa razy. 30 lat temu przyjechał do mnie z Wrocławia, jako bardzo młody człowiek, zaraz po studiach, z wymyślonym przez siebie programem dla dzieci „Truskawkowe Studio”. Potem, po latach, zaprosiłam go do drugiego debiutu, w roli jurora, w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ilekroć się widywaliśmy, zawsze te spotkania były przepełnione serdecznością, ciepłem i uśmiechem, za które cenili go wszyscy, którzy z nim pracowali.

Paweł kochał ludzi. Najbardziej cieszyło go to, że w programie nikt nie odpada. Bo nie zdarzyło się nigdy, żeby Paweł powiedział komuś coś naprawdę niemiłego. Był aktorem, artystą do samego końca. Każdą komórką swojego ciała, serca i duszy. Chłonął i cieszył się z każdej minuty na planie. Ostatni raz, zagrał u nas rolę ojca w serialu „W rytmie serca”, który będzie można obejrzeć już za kilka dni. Nawet, gdy był już bardzo chory, kiedy stawał przed kamerą, czuło się, że zawód aktora daje mu prawdziwe szczęście.

Z całego serca składamy wyrazy współczucia dla całej rodziny, żony oraz dzieci, które mieliśmy okazję poznać podczas ostatniej edycji programu. Jest nam wszystkim dzisiaj potwornie smutno - Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat.

Agnieszka

true

Polecane