Dobrze dogadujesz się z większością mężczyzn? W takim razie powinnaś to wiedzieć

Agnieszka
Newsy
24.02.2020 16:57
Dobrze dogadujesz się z większością mężczyzn? W takim razie powinnaś to wiedzieć

Przyjęło się, że dziewczyny najlepiej dogadują się z dziewczynami, a mężczyźni z mężczyznami. Ten mit nie ma jednak wiele wspólnego z prawdą. Rzeczywiście, w obrębie jednej płci mamy teoretycznie więcej tematów do wspólnych rozmów. Jednak obecnie życie kobiet i mężczyzn nie różni się aż tak, więc zarówno z kolegami jak i z koleżankami dogadujemy się dobrze. Niektóre kobiety jednak zdecydowanie wolą towarzystwo kolegów. Jeśli jesteś jedną z nich, powinnaś to wiedzieć.

Zdjęcie Dobrze dogadujesz się z większością mężczyzn? W takim razie powinnaś to wiedzieć #1

Większość z nas zapewne zna jedną lub kilka takich kobiet, które zdecydowanie lepiej dogadują się z mężczyznami, niż z innymi kobietami. Koledzy są dla niej ciekawsi, a relacje z nimi nawiązują się praktycznie same. Takie kobiety nie robią w tym kierunki nic specjalnego - po prostu mają naturalną zdolność porozumiewania się z płcią przeciwną. To jednak może nieść za sobą niemiłe konsekwencje.

Okazuje się, że pomimo dobrych lub neutralnych intencji takich kobiet w stosunku do mężczyzn i kobiet, są one często obiektem zazdrości koleżanek. Z tego względu zazwyczaj im lepiej dogadują się z kolegami, tym gorzej wyglądają ich relacje z koleżankami. Bywa, że są też posądzane o rozwiązłość. Zazwyczaj przez kobiety, które nie potrafią zaprzyjaźniać się z płcią przeciwną.

Zdjęcie Dobrze dogadujesz się z większością mężczyzn? W takim razie powinnaś to wiedzieć #2

Dzieje się tak dlatego, że wiele kobiet jest zwyczajnie zazdrosnych. Innym powodem może być też fakt, że niektóre kobiety po prostu nie rozumieją, że mężczyzna nie musi być od razu kochankiem, ale też dobrym kolegą, a nawet przyjacielem. Same nie posiadają łatwości w nawiązywaniu koleżeńskich relacji z mężczyznami, dlatego uważają, że inne kobiety też tak mają.

Warto więc dwa razy zastanowić się, zanim oskarżymy o coś kobietę, która spędza dużo czasu z mężczyznami, a ich płeć nie przeszkadza jej w zwykłej rozmowie i przyjaźni.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną