Ryanair otwiera nowe połączenie z Wrocławia! Pierwsze rezerwacje są objęte dużą promocją

Ryanair otwiera nowe połączenie z Wrocławia! Pierwsze rezerwacje są objęte dużą promocją

Ryanair to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych, przede wszystkim ze względu na niskie ceny. Problemem często okazuje się jednak brak połączeń do popularnych miejsc turystycznych. Ryanair ogłosił właśnie nowe połączenie. Ceny lotów będą promocyjne.

Zdjęcie Ryanair otwiera nowe połączenie z Wrocławia! Pierwsze rezerwacje są objęte dużą promocją #1

Ryanair ogłosił otwarcie nowego połączenia - tym razem do Korfu w Grecji. Jest to bardzo popularne wśród Polaków miejsce wypoczynkowe. Samoloty Ryanaira będą latać do Korfu z Wrocławia raz w tygodniu - w czwartek o godzinie 12:50. Natomiast z Korfu do Wrocławia o godzinie 16:30. Lot będzie trwał jedynie 2 godziny 15 minut.

Promocyjne ceny

Z okazji otworzenia nowej trasy, linie lotnicze oferują pasażerom promocyjne ceny. Pasażerowie mogą kupić bilet za 95 zł na lot do marca bieżącego roku. Promocja potrwa jedynie do 19 lutego do północy. Warto pamiętać, że promocyjny bilet można zabukować jedynie na oficjalnej stronie przewoźnika - Ryanair.com.


Bagaż podręczny - zmiany

Warto pamiętać, że niedawno w liniach lotniczych Ryanair zaszły spore zmiany dotyczące bagażu podręcznego. Bagaż podręczny o wadze do 10 kg musi zostać nadany tak, jak duży bagaż. Nie możemy wnieść go już na pokład. Wyjątkiem są pasażerowie, którzy wykupili pierwszeństwo wejścia na pokład. Osoby ze standardowym biletem mogą wnieść na pokład jedynie niewielka torbę (40 cm x 20 cm x 25 cm).true

Polecane