Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży!

Patrycja

Związki

11.01.2020 17:36

Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży!

Można by rzec, że Pani spod znaku Koziorożca to partnerka idealna. Gdy znajdzie miłość to na zawsze. Jednak nie z każdym znakiem zodiaku będzie jej się dobrze żyło. Z kim stworzy parę na dobre i na złe, a od kogo powinna trzymać się z daleka?

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #1

Zodiakalny Koziorożec (22 grudnia-20 stycznia) jest realistą. Twardo stąpa po ziemi, jest zasadniczy wymagający i nieprzystępny, zawsze szczery, a pozoru nawet wyniosły. Koziorożce nie lubią improwizacji, nie ulegają zachciankom, są zorganizowani i poważni. Jednak pod maską sztywniaka kryją się osoby miłe, uczynne, bardzo pracowite, uprzejme, oddane, lojalne, namiętne i kochające, aż po sam grób. Kto będzie idealnym partnerem dla Pani spod tego właśnie znaku?

Z Koziorożcem

Pasują do siebie pod każdym względem i dogadają się bez słów. Nie będą tracić czasu na zabawę i niepotrzebne relacje. Najlepiej czuć będą się w swoim towarzystwie i nie potrzebują nikogo innego do pełni szczęścia. Razem będą wyznaczać sobie wspólne cele i dążyć do ich realizacji. W łóżku ich relacja będzie wchodziła na inny poziom, oboje są namiętni i tu skorzy do zabawy. Stworzą niezwykle dobraną parę z szansą na długie i szczęśliwe życie razem.

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #2

Z Baranem

Z Panem spod znaku Barana Pani Koziorożec nie ułoży sobie życia. Barany są impulsywne, działają szybko bez wcześniejszego zastanowienia się. Działają pod wpływem emocji, nie lubią analizować i planować. Pani spod znaku Koziorożca nie pochwala takiego zachowania i nie jest ono dla niej do końca zrozumiałe. Od partnera oczekuje zorganizowania i dojrzałości, a tego nie zapewni jej narwany zodiakalny Baran. Szkoda czasu na sprawdzanie czy to wypali.

Z Bykiem

Zodiakalny Byk posiada cechy, które mogą odpowiadać Koziorożcowi. Nie jest impulsywny i nie ulega chwili, jest za to stały w uczuciach. Pan Byk spełnia warunek mężczyzny dojrzałego i gotowego na związek, natomiast Pani Koziorożec odpowiada mu pod względem rzeczowości i racjonalnego podejścia do wielu spraw. Para ma szansę dogadać się na każdej płaszczyźnie, również w sypialni. Całkowita zgodność potrzeb obu znaków będzie podstawą do stworzenia szczęśliwego związku.

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #3

Z Bliźniakiem

Bliźniak i Koziorożec to dwa zupełnie różne światy. Dwojaka natura Pana spod znaku Bliźniąt może okazać się przeszkodą nie do pokonania. Ponadto oszczędna pani Koziorożec nie będzie w stanie pojąć rozrzutności Bliźniaka i jego chęci ciągłego flirtowania z kobietami. Raz zakochana kobieta jest wierna i nawet niewinne igraszki z innymi mężczyznami byłby dla niej nie do pomyślenia. Ten duet raczej nie ma szansy na trwały związek.

Z Rakiem

Rzeczowa, zorganizowana Pani Koziorożec może nie dogadać się z rozmarzonym i romantycznym Rakiem, Partner bujający w obłokach, oddający się marzeniom nie sprosta jej oczekiwaniom. Ponadto przy do bólu szczerej partnerce Rak może często popadać w melancholię. Tak zasadnicza kobieta potrzebuje silnego mężczyzny, podobnie jak ona twardo stąpającego po ziemi i wiedzącego, czego chce. Para na pewno dogada się w sprawach łóżkowych, ale nic poza tym.

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #4

Z Lwem

Lew to mężczyzna potrzebujący ciągłej aprobaty. Koziorożce cenią sobie osoby stateczne, przekonane o własnych planach i potrzebach, a nie szukające potwierdzenia własnej wartości u innych. W jej oczach zodiakalny Lew może nie zasługiwać na miano prawdziwego mężczyzny. Lew natomiast może nie zrozumieć opanowania i powagi bijącej od Pani Koziorożec. Jeśli stworzą związek to ma on szansę na przetrwanie jedynie za sprawą złotej karty kredytowej Lwa, – bowiem kobieta w zamian za bezpieczeństwo materialne jest gotowa komplementować partnera i podziwiać jego drapieżną naturę. Sprawy łóżkowe mogą umocnić ich więź, ale nigdy nie będzie między nimi tego czegoś.

Z Panną

Obije nie lubią niespodzianek, cenią sobie życie w dobrobycie i spokój. Parę będzie wiele łączyło, ale ich związek będzie raczej nudny, a życie przewidywalne. Czasami mogą mięć siebie dosyć ale zbyt dobrze lubią stabilizację by się rozstać. Ponad to ich spokojne i opanowane charaktery nie pozwolą im na prawdziwą kłótnię, więc związek może sobie trwać w najlepsze nawet, jeśli nie będą szczególnie zainteresowani jego pielęgnacją.

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #5

Z Wagą

Dwa przeciwieństwa. Pani Koziorożec nie jest romantyczką, nie lubi przygód i miłosnych uniesień. Na początku związku jest raczej powściągliwa i sztywna, co dla czułego Pana Wagi może być ciosem już na wstępie. Delikatny i przewrażliwiony na swoim punkcie może źle odebrać jej opanowanie. Jednak Wagi nie lubią się kłócić i walczyć o swoje, więc nie do końca zadowolony z relacji mężczyzna może tkwić w nieszczęśliwym związku. Pani Koziorożec natomiast prędzej niż później znudzi się mizianie ze spokojnym Wagą.

Ze Strzelcem

Pan strzelec nie jest stały w uczuciach. Nie będą mieli raczej szansy nawet lepiej się poznać, gdyż Pani Koziorożec szybko przejrzy poligamiczną naturę Strzelca i zdyskredytuje go na samym początku. Jego lekki styl życia i obyczaje zupełnie nie pasują do powściągliwej natury tej kobiety. Strzelec nawet gdyby był zainteresowany związkiem z Panią Koziorożec nie ma na to szans. Jeśli się spotkają to tylko na chwilę.

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #6

Ze Skorpionem

Oboje są konserwatywni i zachowawczy. Nie ufają nowościom, nie wierzą w duchy i przesądy. Duet dwojga twardo stąpających po ziemi ludzi ma szansę na spokojny związek. Dla otoczenia oboje mogą wydawać się nudni jednak nie liczą się raczej z opinii osób trzecich. Będą się wspaniale uzupełniać i spełniać swoje oczekiwania w łóżku. Jeśli tylko Skorpion będzie starał się trzymać nerwy na wodzy i przystopuje z zazdrością mają szansę na przetrwanie.

Z Rybą

Nie pasują do siebie. Ryby mają swój świat i nie jest to świat, do którego sztywna Pani Koziorożec będzie potrafiła wejść. Nie będzie nawet chciała, gdyż nie potrzebuje takiego mężczyzny i odrzuci go już na początku. Szuka Pana, który jej zapewni dobrobyt, a nie będzie chciał zbawiać innych. Ryby to wspaniali partnerzy, ale zdecydowanie nie dla zodiakalnych Koziorożców.

Zdjęcie Jesteś spod znaku Koziorożca? Sprawdź z jakim mężczyzną Ci się ułoży! #7

Z Wodnikiem

Wodnik jest wyzwolony, ale zachowawczy, co będzie odpowiadało Pani Koziorożec. Przy takim mężczyźnie może znaleźć to, czego szuka. Będą prowadzić długie rozmowy na poważne tematy, za którymi oboje przepadają. Mężczyzna patrzący w przyszłość będzie bardzo pociągał tę nieuległą kobietę, jednak w łóżku będą głównie dyskutować. Jeśli to ich nie znudzi mają szansę żyć długo i szczęśliwie.