Masz problem ze znalezieniem drugiej połówki? Być może to przez Twój znak zodiaku!

Agnieszka

Związki

09.03.2020 11:44

Masz problem ze znalezieniem drugiej połówki? Być może to przez Twój znak zodiaku!

Astrologia to coś w co się wierzy albo nie. Ma tyle samo zwolenników co i przeciwników. Jednak niezaprzeczalnym faktem jest, że każda osoba ma swój znak zodiaku, wynikający z daty jego urodzin.
Istnieje dwanaście znaków zodiaku, wynikających z położenia słońca w chwili naszych narodzin.

Zdjęcie Masz problem ze znalezieniem drugiej połówki? Być może to przez Twój znak zodiaku! #1

Są to: rak, ryby, baran, koziorożec, skorpion, waga, lew, wodnik, byk, bliźnięta, strzelec, panna. Każdy z tych znaków jest indywidualny, ponieważ przypisany jest do konkretnej daty urodzin.


Dobrze by było aby każdy człowiek dowiedział się jak najwięcej o swoim znaku zodiaku, ponieważ może to pomóc przy podejmowaniu różnych życiowych decyzji, które dzięki temu mogą być trafniejsze. Znajomość swojego znaku pozwala także na unikanie różnego rodzaju niebezpieczeństw życiowych, oraz informuje o różnych możliwościach. Dotyczy to również życia uczuciowego, ponieważ nie każdy znak zodiaku jest stworzony do łączenia się w pary, nie każdy ma predyspozycje, żeby zakładać rodzinę. Są również takie znaki zodiaku,z którymi bardzo ciężko wytrzymać drugiej połowie.


Koziorożec


Kobiety spod znaku Koziorożca przez większą część swego dorosłego życia szukają drugiej połówki. Są to osoby, które nie dość, że maja trudny charakter, to jeszcze problem z okazywaniem uczuć, przynajmniej tych pozytywnych. Z reguły są pesymistkami, które potrafią skutecznie zniechęcać do siebie otoczenie. Są także, albo sprawiają wrażenie osób samowystarczalnych i niezależnych, silnych i ambitnych. Takie podejście do życia często odstrasza mężczyzn, którzy czuja się słabsi od pani Koziorożec.

Zdjęcie Masz problem ze znalezieniem drugiej połówki? Być może to przez Twój znak zodiaku! #2
Panna


Kobiety spod znaku Panny również maja problemy z nawiązaniem trwałych relacji damsko-męskich. Mają one jasno sprecyzowane, często wygórowane wymagania co do partnera. Są humorzaste, ciężko im dogodzić, a gdy coś idzie nie po ich myśli, bywają dość nieprzyjemne.Szukają księcia z bajki, albo choć królewicza, a gdy taki się nie pojawią wolą spędzać życie samotnie, niż zadowolić się tzw. byle czym. Są perfekcyjne, zrzędliwe i marudne. Mają analityczny umysł, który nie pozwala im przyjmować rzeczy takimi jakie są. Wszystko poddają analizie, lub psychoanalizie, a każdy problem rozbierany jest na cząsteczki. Jest tez nadmiernie zapobiegawcza i boi się ryzyka, a czymże jest związek jeśli nie ryzykiem?


Skorpion


Kobiety Skorpiony są impulsywne i mściwe, a przy tym bardzo podejrzliwe, co jest mieszanką prawdziwie wybuchową. Przy każdej wpadce swojego partnera szukają drugiego dna,a najchętniej odpłacają im taką samą monetą. Nie znaczy to jednak, że same są szczere i prawdomówne w związkach. Nieraz kłamią z premedytacją, naginają rzeczywistość.


Pani spod tego znaku lubi mieć wielu adoratorów. Aby zdobyć jej uznanie mężczyzna musi być silny, majętny, inteligentny i nowoczesny. powinien być jednocześnie namiętny, obdarzony wielkim temperamentem, a przy tym wierny. Zdrady bowiem pani skorpion nie toleruje.