Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała świąteczny wpis, który poruszył jej fanów


                    Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała świąteczny wpis, który poruszył jej fanów
27Gru

Agnieszkę Woźniak-Starak znają chyba wszyscy. Jest znaną i cenioną dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Kiedyś dość głośno było o niej ze względu na program “Na językach”, który wzbudzał spore kontrowersje. Później była prowadzącą “Big Brother” podczas wielkiego powrotu tego programu. W 2019 roku dziennikarka przeżyła jednak ogromną tragedię.

W sierpniu 2019 roku jej mąż, Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Znany producent wypadł z motorówki i uderzył o śrubę napędową. Ciało odnaleziono w jeziorze dopiero po pięciu dniach poszukiwań. Od tamtego czasu Agnieszka unika mediów. Pojawiła się tylko w jednym wywiadzie. Zapowiedziała także, że nie planuje powrotu do telewizji.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wpis z życzeniami dla swoich widzów. Pozuje na zdjęciu na tle gór i zdradza, że zawsze marzyła, aby tam zamieszkać. Z psami i koniem. O potencjalnym partnerze niestety nie wspomina. Straciła nadzieję na nową miłość?

- Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem - stwierdziła.

Internauci szybko zauważyli smutek w oczach Agnieszki i nie ukrywali, że również są wzruszeni:

- Pani Agnieszko widze w oczach smutek, jeszcze będzie pięknie, czas leczy rany, wiem coś o tym. Wesołych Świąt, jest Pani piękną i silną kobietą! - czytamy w komentarzach.

-Jest Pani niesamowicie silna!! Dziękuję że Pani jest! Spokojnych Świąt

-Spokojnych świąt! 🌲 niech świąteczny czas przyniesie Ci ukojenie i napełni Twoje serce spokojem.❤️

- czas nie leczy ran, uczy z nimi żyć :( spokoju dla Was dziewczynynastępna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja