Ceny ciast Magdy Gessler są kosmiczne. Lara komentuje krytykę w niewybredny sposób!

Ceny ciast Magdy Gessler są kosmiczne. Lara komentuje krytykę w niewybredny sposób!

Ceny w cukierni Magdy Gessler często są komentowane przez gości i internautów. Latem głośno było o cenach lodów, obecnie sieć obiegła informacja o cenach świątecznych ciast. Lara, córka Magdy Gessler postanowiła odnieść się do krytyki.

Magda Gessler, jako jedna z najbardziej popularnych restauratorów w Polsce, cały czas jest na świeczniku. Nic więc dziwnego w tym, że media nieustannie interesują się jej życiem prywatnym oraz zawodowym. Niedawno media obiegła informacja o cenach, jakie trzeba zapłacić chcąc zamówić na Boże Narodzenie świąteczne ciasta z cukierni sygnowanej przez restauratorkę.

Lara skomentowała krytykę

Lara Gessler w rozmowie z Plejadą postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, jakoby ceny były za wysokie w dyplomatyczny sposób:

- Ja to rozumiem, jeżeli ktoś nie chce wydawać pieniędzy. Nie ma takiej konieczności. Zawsze można samemu zrobić ciasto – stwierdziła.

Ile trzeba zapłacić za ciasta z cukierni Magdy Gessler?

Do najdroższych ciast u Magdy Gessler z pewnością należy makowiec. Trzeba za niego zapłacić 110 zł za kilogram. Piernik natomiast kosztuje 70 zł za 0,85 kg. Do najtańszych ciast należy (0,7 kg), placek drożdżowy (0,6 kg) i strudel malinowy (0,6 kg), za który zapłacimy 50 zł.

Co sądzicie o tych cenach? Macie porównanie do innych cukierni? A może skusilibyście się na przysmaki Magdy Gessler pomimo wysokich cen?

true

Polecane