Agnieszka Woźniak-Starak kończy karierę w TVN? Jej wypowiedź na to wskazuje


                    Agnieszka Woźniak-Starak kończy karierę w TVN? Jej wypowiedź na to wskazuje
03Paź

Agnieszka Woźniak-Starak, znana prezenterka telewizyjna, od dłuższego czasu jest nieobecna w mediach. Nie poprowadziła nowej edycji Big Brother, ani nie uczestniczyła w galach. Nic w tym dziwnego. Kilka tygodni temu straciła męża.

Ceniona prezenterka nie pokazuje się w mediach tradycyjnych ani mediach społecznościowych. Od czasu tragicznego wypadku jej męża Piotra Woźniak-Staraka Agnieszka przeżywa żałobę. Jej milczenie jest zrozumiałe. Fani i widzowie TVN doskonale rozumieją, że gwiazda telewizyjna pragnie teraz spokoju. Rozumieją to również władze stacji TVN, którzy dali Agnieszce tyle wolnego, ile będzie potrzebować. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zobaczymy jej już w roli prowadzącej.

Miała takie plany od dawna

Okazuje się, że gwiazda TVN być może zmieni ścieżkę swojej kariery. Wirtualna Polska postanowiła wspomnieć jeden z wywiadów, który prezenterka udzieliła jakiś czas temu. Wynika z niego, że od pewnego czasu poważnie myśli o zmianie swojego zawodu. Planuje nie występować przed kamerą, a raczej znaleźć się po drugiej jej stronie.

- Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji. A jedno drugie wyklucza. - wyznała.

- Chciałabym kiedyś jakąś reklamę wyreżyserować, może jakiś program telewizyjny. Ja kompletnie nie jestem przywiązana do siebie na antenie. Myślę, że ucieknę z tej anteny szybciej, niż się wszyscy spodziewają - dodała.

Prowadząca wielu programów doskonale radziła sobie ze swoim zawodem. Świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej “Azja Express” i “Big Brother”. Wcześniej realizowała się też w programie “Na językach”, który wzbudzał wiele kontrowersji.

Czy wierzycie, że Agnieszce Woźniak-Starak uda się rozstać z karierą prezenterki telewizyjnej.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja