Lifestyle

Na zaproszeniu napisali, że nie chcą prezentów a pieniądze. Podali też kwotę! Goście byli w szoku

Agnieszka

Sept. 19, 2019, 11:35 a.m.

Na zaproszeniu napisali, że nie chcą prezentów a pieniądze. Podali też kwotę! Goście byli w szoku

Wesele wiążę się ze sporym kosztem. Każdy, kto się na nie decyduje doskonale zdaje sobie z tego sprawę i powinien zawczasu przygotować odpowiedni budżet. Tak nie było w przypadku pewnej pary, która koniecznie chciała, aby włożone w uroczystość pieniądze im się zwróciły.

Zdjęcie Na zaproszeniu napisali, że nie chcą prezentów a pieniądze. Podali też kwotę! Goście byli w szoku #1

Kasa w kopercie

Coraz więcej par planujących ślub zaznacza w zaproszeniu, że nie prosi o prezenty, ale o pieniądze. Nic w tym dziwnego. Młodej parze pieniądze przydadzą się choćby na podróż poślubną. Inaczej będzie w przypadku kolejnego tostera, czy zestawu garnków. Jednak para, o której mowa, przeszła samą siebie

Przyszła panna młoda wymarzyła sobie drogie wesele, ale na koszt gości. Wystawna sala, najdroższe jedzenie i suknia z najwyższej półki okazały się kosztować bardzo dużo. Wraz z panem młodym wpadli na pomysł, aby na zaproszeniu wyznaczyć kwotę, jaką każdy gość powinien włożyć do koperty. Bardzo się przeliczyli.

Zdjęcie Na zaproszeniu napisali, że nie chcą prezentów a pieniądze. Podali też kwotę! Goście byli w szoku #2

Goście byli w szoku

Para młoda napisała na zaproszeniu, że prosi o włożenie do koperty 1500 dolarów! Co więcej, zaznaczyła też, że chce, aby pieniądze podarować jej kilka dni przed ślubem. Jakie było ich zdziwienie kiedy okazało się, że ślubną prośbę panny młodej spełniła zaledwie garstka zaproszonych gości.

Do ślubu więc nie doszło

Kobieta napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że ślubu nie będzie, ponieważ nie stać ich na jego zorganizowanie. Co więcej, rozstała się ona ze swoim partnerem obwiniając go o nie sfinansowanie jej drogich zachcianek ślubnych. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oburzenia. Nic w tym dziwnego. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji kobiety. Rodzina i bliscy byli w szoku.