Darmowe lody w Biedronce! Co zrobić, aby je dostać?

Darmowe lody w Biedronce! Co zrobić, aby je dostać?
22Lip

Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie lata bez zajadania lodów, Biedronka przygotowała ciekawą akcję! Rozda wiele darmowych lodów. Musimy jednak spełnić kilka warunków. Jakich? To proste!

Zdjęcie Darmowe lody w Biedronce! Co zrobić, aby je dostać? #1

Akcja “Looody, loody!”

Sieć sklepów Biedronka oferuje swoim klientom nową, ciekawą promocję. Rozpoczęła się ona 15 lipca. Potrwa aż do 25 sierpnia.

Jeśli robisz zakupy w Biedronce, z łatwością załapiesz się na darmowego loda. Co należy zrobić?

Zasady promocji są dość proste i nie różnią się niczym od innych tego typu akcji. Aby dostać darmowe lody, najpierw trzeba kupić w Biedronce lody konkretnej marki.

  1. Big Milk lub Twister do 105 ml – 1 NAKLEJKA
  2. Saszetka Marletto – 2 NAKLEJKI
  3. Magnum lub rożek Carte D’Or do 140 ml – 3 NAKLEJKI

Smak lodów nie ma znaczenia, za każdy rodzaj otrzymamy taką samą ilość naklejek. Po otrzymaniu naklejek przy kasie, należy umieścić je na specjalnej karcie. Kiedy uzbieramy 10 naklejek, otrzymamy darmowego loda. Będziemy mogli wybierać jednak tylko z tych, które biorą udział w akcji.

Naklejki możemy zbierać do 18 sierpnia. Natomiast darmowe lody będą rozdawane do 25 sierpnia.

Zdjęcie Darmowe lody w Biedronce! Co zrobić, aby je dostać? #2

BIEDRONKA BĘDZIE SPRZEDAWAĆ KLAPKI KUBOTA

Kultowe już w Polsce klapki Kubota będą sprzedawane w Biedronce! Marka wypuściła obecnie nową wersję klapków. Nie są one już szyte w Chinach, a w Polsce. Są szyte ręcznie i wykonane ze skóry.

W latach 90-tych Kuboty były wszechobecne. Teraz, kiedy pojawiła się moda na styl z lat 90-tych, Kuboty wydają się świetnym pomysłem. Za reaktywacją marki stoi czwórka młodych ludzi z Łodzi. Promocja w sklepach Biedronka na klapki Kubota rozpoczyna się 25 lipca i potrwa do 7 sierpnia.

Zdjęcie Darmowe lody w Biedronce! Co zrobić, aby je dostać? #3

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja