Ola Domańska NAGO z koleżankami! Ciekawy sposób wspierania idei

Ola Domańska NAGO z koleżankami! Ciekawy sposób wspierania idei
22Lip

Aleksandra Domańska dała nam szansę poznać się bliżej podczas programu “Ameryka Express”. Początkowo fani programu byli nieco poirytowani jej ciągłemy marudzeniem i narzekaniem. Potem jednak przerodziło się to w ogromną sympatię.

Z zachowania Oli wyłonił się bowiem obraz szczerej, nic nie udającej dziewczyny, która doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich słabości i stara się je pokonywać. Nie bez znaczenia okazała się również obecność Oli brata - Dawida w programie. Rodzeństwo wspierało się w każdej chwili programu.

“Boginie”

Ostatnimi czasy Ola Domańska zaczęła udostępniać na swoim Instagramie swoje nagie zdjęcia. Jest na nich z koleżankami. Każde zdjęcie przypomina okładkę magazynu, który nazwała “Boginie”. Na zdjęciach dziewczyny są naturalne, widać, że nie zostawały one poddawane obróbce w Photoshopie.

“Bogini to szczęśliwa kobieta, swobodna w ciele i w sercu. Potężna, nieprzewidywalna, głęboka, potencjalnie dzika i destrukcyjna lub spokojna i łagodna, ale zawsze pełna życia, oddana i kierowana przez wielką siłę oceanu jej serca.: - pisze Ola pod jednym ze zdjęć.

“Nowy numer już w sprzedaży. A w nim: •Puść brzuch, złap luz

  • 10 zasad, które pomogą Ci stworzyć udany związek z cellulitkiem
  • Radość, wolność, siostrzeństwo, chwila
  • Tak, tak, TAK🔥

Zamów prenumeratę już dziś.” -dodaje pod innym zdjęciem.

Poczucie humoru Oli oraz idea, którą wspiera zachwyciła jej fanów! Pojawiło się jednak również kilka negatywnych komentarzy. Niektórzy widzowie stwierdzili, że Ola i jej koleżanki wcale nie są “brzydkie”, a piękne. Kobiety, które “ważną 20 kg więcej niż one, nigdy by się na coś takiego nie odważyły”.

Niektóre osoby zarzucają Oli również to, że chce lansować się za pomocą nagości:

“Pani Aleksandro,już Pani zaistniała jako fajna aktorka a ten neglisz jest Pani niepotrzebny.Nie wszystko powinno być na sprzedaz,A miałam Panią za Dame.”

A Wy co sądzicie o akcji, którą rozpoczęła Aleksandra Domańska?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja