Ewa Farna zagrała w filmie! Zobacz zwiastun

Ewa Farna zagrała w filmie! Zobacz zwiastun

Polska Czeszka, jak fani mówią o Ewie Farnej, to kobieta o wielu talentach. Nie tylko śpiewa, ale i sama komponuje muzykę oraz pisze teksty, jest też producentką i prezenterką, a także sprawdza się w roli jurorki w programach typu talent show. Jakby tego było mało, zdolna dziewczyna z Zaolzia spróbowała swoich sił na kolejnym polu.Niedługo do czeskich kin trafi film z udziałem Ewy pod tytułem "Uzly a pomeranče", który jest adaptacją głośnej powieści Ivy Procházkovej. W filmie Ewa wciela się w postać listonoszki Marty, ale póki co nie wiadomo, czy mowa o małym epizodzie, czy raczej odegraniu jednej z większych ról. Film jest dedykowany dla szerokiej publiczności, ale jego tematyka zdecydowanie nawiązuje do młodzieży.

Głównym bohaterem jest nastoletni Darek, który został sam z ojcem i młodszą siostrą Hanną po tragicznej śmierci ich matki. Chłopiec musi zupełnie zmienić swoje życie, wziąć na siebie więcej obowiązków, w tym przejąć opiekę nad siostrą i dbać o stado koni, a przy tym nie zaniedbać nauki. Do tego nie radzi sobie z emocjami po stracie matki, ale zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie swojej najlepszej przyjaciółki Emy. Z czasem Darek zaczyna rozumieć, że to, co czuje do dziewczyny, nie jest tylko przyjaźnią... Jak w tym układzie odnajdzie się listonoszka Marta jeszcze nie wiadomo, tym bardziej, że akurat ta powieść Procházkovej wciąż czeka na tłumaczenie na język polski, choć została już przetłumaczona w pięciu innych krajach.

Zdjęcie Ewa Farna zagrała w filmie! Zobacz zwiastun #1

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla polskich fanów Farny. Film z jej udziałem będzie można zobaczyć tylko w czeskich kinach. Zakładamy jednak, że jeśli Ewa sprawdzi się w roli aktorki, nie będziemy długo czekać na jej udział w rodzimych produkcjach, tym bardziej, że gwiazda dzieli swój czas między Polskę a Czechy (ma mieszkanie zarówno w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego i w samej Pradze, jak i w Warszawie). Wiele osób myślało, że po urodzeniu synka Artura, młoda mama zwolni tempo, ale jak widać macierzyństwo tylko dodało jej energii do nowych projektów! Trzymamy kciuki za jej filmowy debiut.

Agnieszka

true

Polecane