Córka Kingi Rusin już tak nie wygląda! Niezwykła metamorfoza Igi Lis!

Agnieszka

Newsy

29.06.2019 14:26

Córka Kingi Rusin już tak nie wygląda! Niezwykła metamorfoza Igi Lis!

Znana dziennikarka i współwłaścicielka luksusowej marki kosmetyków, Kinga Rusin, od zawsze chętnie udziela się publicznie, ale dbała też o to, by jej sława nie odbiła się na normalnym dzieciństwie dwóch córek, Poli i Igi, które Rusin ma ze związku z byłym mężem, Tomaszem Lisem. Wygląda jednak na to, że Igę ciągnie do życia w blasku fleszy!

View this post on Instagram

l’été

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on


Młodsza z córek popularnych dziennikarzy wybrała studia za granicą i wygląda na to, że wyjazd jej służy. Dziewiętnastolatka zdecydowanie wypiękniała, co z zachwytem komentują jej przyjaciele i rosnące grono fanów na Instagramie. Zapewne nie mała w tym zasługa tego, że Iga jest szczęśliwie zakochana. Raper Taco Hemingway ponoć pomaga ukochanej budować odpowiedni wizerunek medialny. Ona sama zaś koncentruje się na nauce - chce iść w ślady rodziców, w czym studiowanie w Londynie na pewno znacząco jej pomoże.

Sama Iga bardzo sobie chwali życie w stolicy Anglii i nawet napisała dla polskiego "Vogue'a" mini przewodnik po jej ulubionych zakątkach miasta. Iga opisała też swoje codzienne życie w Londynie udowadniając tym samym, że zdecydowanie potrafi pisać i sprawdza się w roli dziennikarki. Wielu jest jednak zdania, że zanim Iga zacznie pracować w zawodzie, spróbuje swoich sił jako modelka. Jej liczne (i coraz bardziej profesjonalne) zdjęcia na profilach społecznościowych są tego najlepszym dowodem. Jej naturalna uroda, szczupła sylwetka i spojrzenie wielkich oczu sprawiają, że Iga nie może narzekać na brak fanów.

View this post on Instagram

MAM DZIŚ URODZINY!

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on


Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni i w przypadku Kingy Rusin i jej córek to się sprawdza. Pani Kinga od lat uchodzi za jedną z piękniejszych i lepiej ubranych gwiazd telewizji. Wygląda na to, że Iga też będzie ikoną stylu dla swojego pokolenia, tym bardziej, że Taco najwyraźniej bardzo lubi chwalić się swoją śliczną dziewczyną i wspiera ją w rozwoju kariery. Bez wątpienia są jedną z ładniejszych par polskiego show biznesu!

View this post on Instagram

zdjęcie autorstwa miki, jak zwykle

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on