Ślub w ciąży? Jeśli chcesz mieć udaną imprezę, na te rzeczy musisz zwrócić uwagę

Ślub w ciąży? Jeśli chcesz mieć udaną imprezę, na te rzeczy musisz zwrócić uwagę

Panna młoda z brzuszkiem to nie łatwy temat, stres związany ze ślubem nie tworzy dobrego zespołu z hormonami, które wtedy szaleją. Poniżej przedstawiamy rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, będąc w takiej sytuacji.

Zdjęcie Ślub w ciąży? Jeśli chcesz mieć udaną imprezę, na te rzeczy musisz zwrócić uwagę #1

Jedzenie

Wiadomo, że w ciąży nie można jeść wszystkiego, menu weselne ustala się na około dwa tygodnie przed ślubem. Pamiętaj, aby wybrać coś dla siebie, nie możesz być głodna na własnym weselu.

Suknia

W tym stanie wybór sukni może być naprawdę trudny, pierwsze przymiarki są na pół roku przed ślubem. W takim czasie możesz porządnie zmienić swój rozmiar. Poinformuj o tym krawcową, suknia może być regulowana. Istnieją modele dedykowane ciężarnym pannom. Zadbaj o to, by ubranie było wygodne.

Bolerko

Kobieta w ciąży powinna bardzo dbać o swoje zdrowie. Nawet gdy bierzesz ślub latem, pamiętaj, że sala może być klimatyzowana. Możesz zmarznąć. Zaopatrz się w okrycie wierzchnie, które Cię przed tym uchroni, nie warto ryzykować.

Sala weselna

Jeśli Twoje wesele jest z daleka od domu, zadbaj o to, by zarezerwować sobie jakiś pokój. Będąc w ciąży, nigdy nie wiesz, kiedy możesz źle się poczuć. Wybierając salę, zwróć uwagę na to, czy ma w ofercie miejsca noclegowe.

Obuwie

Sprawa obuwia jest niezwykle ważna, jeśli chcesz potańczyć mimo brzuszka, zainwestuj w dobre i wygodne buty. Na tym nie warto oszczędzać.

Zdjęcie Ślub w ciąży? Jeśli chcesz mieć udaną imprezę, na te rzeczy musisz zwrócić uwagę #2

Wieczór panieński

Jest to tradycja, którą można odłożyć na później. Impreza w gronie koleżanek naprawdę może odbyć się w innym terminie. Jeśli nie czujesz się komfortowo z brzuszkiem na tego rodzaju zabawach, zwyczajnie to odwołaj bądź przełóż. Okazji będzie jeszcze wiele.

Obrączka

W czasie ciąży palce mogą spuchnąć. Miejcie to na uwadze, kiedy w kościele przy księdzu Twój partner będzie próbował wcisnąć Ci obrączkę na palec. Przymierz pierścionek na kilka dni wcześniej i uzgodnij z chłopakiem alternatywę. Może założyć Ci obrączkę na mniejszy palec bądź zawiesić na łańcuszku na szyi. Będzie to zrozumiałe.

Elżbieta

true

Polecane