Natychmiastowe zwolnienie Bosackiej z TVN. Złamała zasady kontraktu

Agnieszka

Newsy

06.06.2019 8:40

Natychmiastowe zwolnienie Bosackiej z TVN. Złamała zasady kontraktu

Katarzyna Bosacka związana była z telewizją TVN przez ostatnie kilkanaście lat. Najczęściej mogliśmy ją oglądać na antenie TVN Style, gdzie prowadziła między innymi “Wiem, co jem”. Prezenterka została jednak zwolniona za złamanie zasad kontraktu.

Katarzyna Bosacka złamała zasady kontraktu

Według medialnych doniesień, Bosacka została natychmiastowo zwolniona z TVN. Miała bowiem zostać ambasadorką jednej z kosmetycznych marek. To natomiast jest złamaniem zasad kontraktu. Bosacka prowadzi w końcu program, w którym poleca różne produkty.

Bosacka postanowiła nawiązać współpracę z kosmetykami Only Bio. Oto, jakie oświadczenie wydała Kasia po medialnych doniesieniach:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki - napisała Bosacka w swoim oświadczeniu.

Bosacka zapewnia też, że nie ma zamiaru zniknąć ze świata mediów. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że być może rozpocznie swoją pracę na YouTube! Co o tym sądzicie?

-Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku! - pisze Kasia Bosacka.