To ubezpieczenie to HIT dla osób, które kochają podróżować!

To ubezpieczenie to HIT dla osób, które kochają podróżować!

Kto z nas nie lubi podróżować? Odkrywanie nowych miejsc i wypoczywanie to coś, co kochamy wszyscy. Wakacje sprzyjają wycieczkom do innych krajów, warto więc zadbać o to by nasza podróż była bezpieczna.

Zdjęcie To ubezpieczenie to HIT dla osób, które kochają podróżować! #1

Ubezpieczmy się przed wyjazdem.

W podróży nigdy nie wiadomo, co nas spotka. Wypadek, choroba, nagłe zatrucia mogą przytrafić się każdemu. Nie znając języka, ciężko znaleźć lekarza i wyjaśnić mu co nam dolega. W takich momentach może nam pomóc ubezpieczenie. Jednak jakie ubezpieczenie wybrać? Na rynku ubezpieczeń mamy ogromną ilość różnych możliwości i nie ciężko się po prostu pogubić.

Jak się ubezpieczyć?

W Internecie można znaleźć mnóstwo firm oferujących ubezpieczenia na czas wyjazdu, swój wybór można uzależnić od tego, ile razy w roku podróżujemy, jeśli wyjeżdżamy często warto zwrócić uwagę na Diners Club International.

Co to takiego?

Karta przynależności do klubu Diners Club oferuje nam ubezpieczenie całej rodziny, a także znajomych i współpracowników do 1 miliona złotych. Działa ona cały czas, bądź aktywuje się przy zakupie biletów lotniczych lub wycieczki zagranicznej – w zależności jaki pakiet wykupimy. Do wyboru są dwa pakiety: Premium oraz Klasyczny. Dzięki karcie nie musimy martwić się załatwianiem spraw ubezpieczeniowych przed każdym wyjazdem, a do ubezpieczyciela można dzwonić 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Zdjęcie To ubezpieczenie to HIT dla osób, które kochają podróżować! #2

Dlaczego to się opłaca?

Karta Diners Club Premium Vintage kosztuje 1000 zł rocznie, ale nie jest ona wyłącznie ubezpieczeniem w podróży. Ochroną jesteśmy objęci także w kraju. Oprócz tego, członkostwo pozwala korzystać nam z wielu innych udogodnień takich jak:

  • Assistance domowy – przydatny w przypadku kradzieży z włamaniem bądź innego zdarzenia losowego.

  • Concigiere – usługi w zakresie organizacja opieki nad dzieckiem, rezerwacji hoteli, biletów na imprezy zarówno lokalne jak i zagraniczne, organizacja spotkań biznesowych, prowadzenie terminarza ważnych wydarzeń.

  • Diners Club Safer Word – pakiet pomaga w odnalezieniu zagubionych rzeczy osobistych.

  • Saloniki lotniskowe – członkowie klubu mają wstęp do każdego z 800 saloników zlokalizowanych na lotniskach na całym świecie.

  • Fast Track – okazując kartę podczas kontroli bezpieczeństwa na lotniskach, nie musimy stać w kolejce.

Nie wszyscy stawiają bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny na pierwszym miejscu. Często nam się po prostu wydaje, że nic złego nas nie spotka. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć wszystkiego. Warto więc rozejrzeć się za dogodnym dla nas ubezpieczeniem.

Agnieszka