Pavlović wskazała NAJLEPSZEGO UCZESTNIKA Tańca z Gwiazdami! Domyślacie się, o kim mowa?

Pavlović wskazała NAJLEPSZEGO UCZESTNIKA Tańca z Gwiazdami! Domyślacie się, o kim mowa?
12Kwi

Iwona Pavlović rozpoczęła swoją przygodę z Tańcem z Gwiazdami w 2005 roku. Jest w programie od samego początku. Oznacza to, że miała szansę oglądać wszystkich uczestników każdej z dziewięciu edycji programu.

Iwona Pavlović wybrała spośród nich jedną osobę, która według niej była najlepszym ze wszystkich dotychczasowych uczestników programu.


Taniec z Gwiazdami gościł u siebie naprawdę wiele znanych nazwisk. Przez lata w programie brali udział najgorętsi celebryci i gwiazdy. Nie wszyscy jednak zrobili wrażenie na widzach i jurorach. Niektórzy do tańca zupełnie się nie nadają.

Jednak wielu uczestników pokochało taniec. Udział w programie obudził w nich ukrytą pasję. Jedna osoba jednak poczuła to chyba najbardziej, a Iwona Pavlović postanowiła to docenić.

Kto jest najlepszym uczestnikiem Tańca z Gwiazdami?

Ivona Pavlović doskonale pamięta najlepsze i najgorsze występy w historii Tańca z Gwiazdami. Jak jednak twierdzi, jedna osoba wykazała się szczególnym talentem.

W rozmowie z Fakt.pl Iwona Pavlović wyróżniła Nataszę Urbańską.Natasza Urbańska na parkiecie wykazała się prawdziwym talentem. Jednak nie obyło się również bez ciężkiej pracy na sali treningowej. Momentem, który zapadł w pamięć wszystkim widzom Tańca z Gwiazdami był ten, w którym Pavlović po jednym z występów Urbańskiej wstała i obdarowała ją ukłonem.

Oprócz Nataszy Urbańskiej wyróżniona została również Agata Kulesza:


– Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykłą osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to była wielka radość oglądać ją na parkiecie — wyznała w rozmowie z Faktem.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ