Gadu-gadu powraca – nowa wersja!

Agnieszka

Newsy

15.02.2019 16:24

Gadu-gadu powraca – nowa wersja!

Gadu-gady był najpopularniejszym w Polsce komunikatorem w latach 90 i na początku 2000 roku. Do dziś, pomimo innych ogólnoświatowych komunikatorów, w wielu z nas gadu-gadu wzbudza sentyment. Co więcej, wiele osób uważa, że był to i nadal jest najlepszy komunikator. Mamy więc dobrą wiadomość – gadu-gadu wraca w ulepszonej wersji.

Zdjęcie Gadu-gadu powraca – nowa wersja! #1
Źródło:https://www.gg.pl/

Nowe GG

Nowy właściciel gadu-gadu, firma England.pl postanowiła odświeżyć to kultowe narzędzie. Zmieniona zostanie nie tylko szata graficzna i funkcje, ale przede wszystkim zapewniona nam zostanie prywatność. Wiadomości na gadu-gadu będą bowiem szyfrowane. Dzięki temu będzie mogli czuć, że nasze dane i informacje komuś przesyłane są bezpieczne.

Nowe GG kierowane jest do wszystkich. Jest to nowoczesny komunikator – dla młodzieży. A jednocześnie proste w obsłudze narzędzie, dzięki którym seniorzy będą w łatwy sposób utrzymywać kontakty w bliskimi i znajomymi.

Zdjęcie Gadu-gadu powraca – nowa wersja! #2

Czy nowe GG ma szanse?

Mamy instagrama, facebooka, twittera, what's up. Czy nowe gadu-gadu ma jakąkolwiek szansę przebicia? Młodzież , która jest największą grupą użytkowników portali społecznościowych i komunikatorów przecież prawie nie pamięta, czym było GG. Z drugiej strony, sentyment do tego narzędzia i jego kultowość w Polsce może sprawić, że ten projekt odniesie wielki sukces.

W internecie pojawił się już nowy spot promujący gadu-gadu. Kampania marketingowa nosi nazwę „poGGadajmy i z tego co wiemy, spot ten jest dopiero jej początkiem. Sprawdźcie sami: