Pyszny deserek z monte i malinami :)

Krzysztof
Przepisy
13.06.2014
Pyszny deserek z monte i malinami :)

Przepis

Szybciutki, łatwiutki i pyszniutki deserek z monte, malinami i ciasteczkiem owsianym :) Specjalnie dla mojego synka, który uwielbia monte. Z resztą jest pyszne, to chyba każdy się skusi :)) Polecam :))

Składniki dla 3 osób:

3 większe serki monte

3 ciasteczka ( u mnie owsiane)

maliny ( ile kto chce)

bazylia do dekoracji

Do szklanki na spód włożyć maliny, na nie wyłożyć monte. Na końcu pokruszyć ciasteczko lub kilka ciasteczek ( proporcje dowolne). Przybrać malinkami i u mnie bazylia. Gotowe :)) Deserek ekspresowy i bardzo dobry :)) Polecam i smacznego :))

# owoce # desery
Podobne artykuły

Deser z malinami

Krzysztof 29.03.2014

Deser z malinami

Krzysztof 08.03.2014

Pyszny i prosty deser

Ewelina 25.08.2014

Pyszny deser z owocami

Krzysztof 27.02.2014