Brat Meghan Markle, Thomas, został aresztowany!

Brat Meghan Markle, Thomas, został aresztowany!

W życiu Meghan co chwilę dochodzi do skandali. Zdecydowanie nie ma ona łatwego życia. Niedługo po tym, jak ucichł skandal związany z konfliktem między nią, a Księżną Kate, wybuchła kolejna afera.

Brat przyrodni Meghan Markle, Thomas Markle Jr został niedawno aresztowany. Powód? Jazda pod wpływem alkoholu. Mężczyznę doprowadzono do aresztu w kajdankach.

Zdjęcie Brat Meghan Markle, Thomas, został aresztowany! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BiWMx_wFpD1/

Jak donosi Radar Online, testy wykazały, że Thomas Markle Jr miał we krwi alkohol w ilości przekraczającej obowiązujące normy:

"Aresztowaliśmy Thomasa Lane’a Markle Jr około 13:30 na drodze 238 w stronę Josephine. Testy wykazały, iż miał we krwi poziom alkoholu przekraczający dopuszczalną normę, a jego samochód nosił na sobie oznaki stłuczki" -mówił Tim Fox z lokalnej policji.


Nie wiadomo jeszcze, jaki wyrok grozi mu za to wykroczenie. Jednak prawo w Stanach Zjednoczonych dość surowo patrzy na podobne występki. Bezpieczeństwo na ulicach jest w tym kraju bardzo szanowane.Jak na razie nie zapowiada się, że Księżna Meghan będzie miała chwilę wytchnienia. Pomimo swojego stanu wciąż uderzają w nią kolejne skandale podważające jej reputację. Przypomnijmy, że niedawno Księżna Meghan musiała stawić czoła swojej siostrze, która próbowała nielegalnie wtargnąć do Pałacu. Dziś kolejny członek jej rodziny przysparza jej kłopotów.


Miejmy nadzieję, że społeczeństwo będzie jednak dla niej wyrozumiałe.

Agnieszka

true

Polecane