Przepowiednie na 2018 rok – zobacz, które się spełniły!

Przepowiednie na 2018 rok – zobacz, które się spełniły!
02Sty

Przepowiednie jasnowidzów to dość kontrowersyjny temat. Niektórzy podchodzą do nich bezkrytycznie, wierząc w każde słowo. Inny natomiast nie dają się przekonać nawet mimo faktu, że niektóre przepowiednie się spełniły.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy liczne przepowiednie dotyczące roku 2018 miały coś wspólnego z rzeczywistością. Oto lista tych, które się spełniły!

Przepowiednie Nostradamusa

Zdjęcie Przepowiednie na 2018 rok – zobacz, które się spełniły! #1

Osoby zajmują się przepowiedniami Nostradamusa twierdzą, że jasnowidz przewidział globalne ocieplenie. Co więcej, Nostradamus uważał, że szczyt tego zjawiska będzie miał miejsce w 2018 roku. „Niebo się otworzy, a pola zaczną płonąć żywcem”.

Przepowiednie Michela Hayeka

Libański jasnowidz stworzył listę przepowiedni na 2018 rok, którą opublikował pod koniec 2017 roku. Jego przewidywania spełniły się prawie w 100%. Hayek przewidział między innymi duże problemy czołowych europejskich polityków: Angeli Merkel, Emmanuela Macrona, czy Theresy May. Przewidział również liczne zamachy terrorystyczne w Europie (Carcassonne, Trebes, czy Strasburg).

Zdjęcie Przepowiednie na 2018 rok – zobacz, które się spełniły! #2

Jasnowidz przewidział również katastrofę komunikacyjną we Włoszech. Przypomnijmy, że 14 sierpnia zawalił się wiadukt autostrady A10 w Genui. Na liście znalazło się również wydarzenie, które wstrząśnie Realem Madryt. Również to się spełniło. Otóż Ronaldo odszedł z klubu, co było ogromnym zaskoczeniem dla fanów klubu.

Krzysztof Jackowski

„Jeśli Polacy wyjdą z grupy to z wielkim trudem, a potem i tak polegną z powodu małego państewka”. Mówi wam to coś? Jackowski przewidział porażkę polskiej reprezentacji pod koniec 2017 roku. Przewidział również zmianę polskiego premiera zanim jeszcze pojawiły się pierwsze informacje na ten temat, a dodatkowo przewidział również spadek poparcia dla PIS.

Co o tym sądzicie? Czy jasnowidze naprawdę mają dar, czy jest to zwykły zbieg okoliczności?

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja