Black Friday coraz bliżej! Czy to najlepsza pora na zakupy?

Piotr
Newsy
27.10.2018 12:58
Black Friday coraz bliżej! Czy to najlepsza pora na zakupy?

Obecnie, w wielu sklepach można już znaleźć duże promocje. W niektórych sklepach obniżki sięgają nawet 70%. Jak widać, sklepy już się szykują do wyprzedaży towarów. 23 listopada będzie tzw. Czarny Piątek, który dotarł do nas z USA. Black Friday to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Jakie promocje czekają nas w tym roku?

Zdjęcie Black Friday coraz bliżej! Czy to najlepsza pora na zakupy? #1

Zainteresowanie Czarnym Piątkiem w Polsce wzrasta z roku na rok. To właśnie w tym dniu większość sklepów ogłasza wielkie promocje pod szyldem Black Friday.

Większość z Was twierdzi, że to najlepszy moment na zakupy – nawet te przedświąteczne. Duża część osób, już wtedy kupuje prezenty pod choinkę.

Pamiętajcie, że w tym dniu spotkamy w sklepach tłum ludzi, którzy polują na okazję. Może się okazać, że zabraknie tych produktów, które będziemy chcieli kupić w okazyjnej cenie.

Zdjęcie Black Friday coraz bliżej! Czy to najlepsza pora na zakupy? #2

W sieci już pojawiły się informacje, które sklepy włączą się w tym roku do akcji Black Friday: Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV Euro AGD, Avans, Electro.pl, Decathlon, New Balance, Deichmann, Zalando, Ochnik, Bonprix, Sephora, OleOle!, Hekko home&you, Mall.pl, Van Graaf, Gatta, Komputronik, Chocolissimo, eMAG, Promo, ECCO.

Jeżeli chcielibyście skorzystać z wielkich obniżek, ale jednocześnie chcielibyście uniknąć kolejek i tłumów ludzi, to polecamy Wam Cyber Monday!

Zdjęcie Black Friday coraz bliżej! Czy to najlepsza pora na zakupy? #3

To pierwszy poniedziałek, zaraz po weekendowych zakupach Black Friday. W Cyber Monday, wszystkie promocje przenoszą się do sklepów internetowych i portali aukcyjnych.
To naprawdę świetna okazja dla tych, co nie lubią tłumów w galeriach handlowych, a także dla tych, co po prostu wolą robić zakupy bez wychodzenia z domu.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną