Czarny Piątek w cieszyńskiej galerii. Tego jeszcze nie widziałeś!

Agnieszka
Newsy
29.11.2018 13:15
Czarny Piątek w cieszyńskiej galerii. Tego jeszcze nie widziałeś!

Czarny Piątek powoduje u niektórych ludzi dość dziwne reakcje. Liczne przeceny i wyprzedaże wywołały u niektórych ludzi prawdziwy szał. Na przykład u mieszkańców Cieszyna.

Zdjęcie Czarny Piątek w cieszyńskiej galerii. Tego jeszcze nie widziałeś! #1

W dzień poprzedzający tegoroczny Black Friday w Cieszynie odbyło się wielkie otwarcie nowej galerii handlowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wydarzenia, które następnie się tam zadziały.

Na portalu cieszyn.pl umieszczono nagranie, na którym widać tłumy ludzi próbujące dostać się do galerii handlowej. Ludzie w tłumie zachowują się naprawdę dziwnie. Kilkaset osób popycha się nawzajem, biegnie w kierunku sklepowych półek i nawet nie zwraca żadnej uwagi na ceny – w końcu mamy Czarny Piątek (a właściwie czwartek).

Doszło nawet do kilku bójek.

Podziemny parking po nową galerią był tak zatłoczony, że ochrona musiała zadzwonić po pomoc na straż pożarną. Ta po przyjeździe nakazała zorganizowanie dodatkowego źródła wentylacji.

Zdjęcie Czarny Piątek w cieszyńskiej galerii. Tego jeszcze nie widziałeś! #2

Dzień przed wielkim otwarciem w galerii pojawił się również Krzysztof Ibisz. Jego zadaniem było poprowadzenie zamkniętej imprezy z okazji wielkiego otwarcia. Być może jego obecność wzbudziła takie zainteresowanie.

Na wielkim otwarciu nie mogło oczywiście zabraknąć również księży, którzy poświęcili nowe centrum handlowe, chyba po to, aby lepiej robiło się w tam zakupy.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną