Co robisz zaraz po przebudzeniu? Wybierz odpowiedź i sprawdź, o czym to świadczy

Co robisz zaraz po przebudzeniu? Wybierz odpowiedź i sprawdź, o czym to świadczy
04Maj

Nasze nawyki wiele mówią o naszej osobowości. Szczególnie te, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Co robisz jako pierwsze zaraz po przebudzeniu? Wybierz odpowiedź z poniższej listy:

-Wyglądasz przez okno

-Ścielisz łóżko

-Narzekasz

-Sprawdzasz maila

-Sprawdzasz media społecznościowe

-Włączasz drzemkę i idziesz spać

-Patrzysz w sufit długą chwilę

-Sprawdzasz godzinę

-Szukasz swojego partnera

Odpowiedzi:

Wyglądasz przez okno

Jeśli właśnie to robisz zaraz po przebudzeniu, to może to oznaczać, że jest optymistką i masz pozytywne nastawienie do życia. Nawet jeśli budzisz się niewyspana, masz dobru humor i jesteś gotowa na nowy dzień.

Zdjęcie Co robisz zaraz po przebudzeniu? Wybierz odpowiedź i sprawdź, o czym to świadczy #1

Ścielisz łóżko

Jesteś zorganizowana i zmotywowana. Doskonale wiesz czego chcesz i co musisz zrobić, aby to osiągnąć. Jesteś również wymagająca i dokładna.

Narzekasz

Jeśli zaraz po przebudzeniu narzekasz na to, że musisz wstać, lub że się nie wyspałaś to oznacza to tyle, że jesteś po prostu szczera i uczuciowa. Otwarcie przyznajesz co ci nie pasuje i nie boisz się opinii innych osób.

Sprawdzasz maila

Jesteś skupiona przede wszystkim na swojej pracy i karierze. Nie lubisz bezczynności i stania w miejscu. Lubisz mieć dużo do zrobienia, wtedy nie musisz myśleć o problemach.

Sprawdzasz media społecznościowe

Najbardziej cenisz relacje z innymi. Ważne jest dla ciebie to, co inni o tobie myślą. Lubisz być w centrum zainteresowania i zawsze chcesz pokazać się z jak najlepszej strony.

Zdjęcie Co robisz zaraz po przebudzeniu? Wybierz odpowiedź i sprawdź, o czym to świadczy #2

Ustawiasz drzemkę i idziesz spać

Nie za bardzo respektujesz zasady tego świata. Masz indywidualne podejście do różnych spraw, nie znosisz narzuconych wzorców i nie uznajesz autorytetów. Żyjesz po swojemu, ale trzymasz się zasad ustalonych przez siebie.

Patrzysz w sufit

Nie przejmujesz się tym, co czeka cię w ciągu dnia. Bujasz w obłokach i często marzysz. Lubisz luz i spokój, jednak rzadko realizujesz swoje cele i marzenia.

Sprawdzasz godzinę

Jesteś ambitna i wytrwała. Każdy dzień dla ciebie jest wyzwaniem. Nie lubisz, kiedy coś nie idzie po twojej myśli i ciężko znosisz porażki.

Szukasz partnera

Związek jest dla ciebie bardzo ważny. Boisz się zostać sama, ponieważ nie wierzysz w swoje możliwości. Z tego względu często uzależniasz się od innych osób.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja