Psychotest: sprawdź, co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoim podejściu do świata!

Psychotest: sprawdź, co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoim podejściu do świata!
15Kwi

Otaczająca nas rzeczywistość jest przez każdego spostrzegana w inny sposób. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Sprawdź, co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoim podejściu do świata!

Zdjęcie Psychotest: sprawdź, co pierwszy ujrzany obiekt mówi o Twoim podejściu do świata! #1
http://buzz-b0x.com/archives/16201

Drzewo
Przybiera ono kształt mózgu, a więc podążasz za wiedzą. Nie ograniczasz się do powierzchownych informacji. Lubisz analizować i sprawdzać swoją wiedzę. Wszystko musi mieć dla Ciebie sens i uzasadnienie. Opinie innych nie bierzesz do serca, bo wierzysz w swoją wiedzę. Fakty są dla Ciebie bardziej istotne niż podejście emocjonalne, a więc nie kierujesz się sercem. Kochasz zdobywać nowe doświadczenia, które wzbogacają Twoje życie.

Twarz
Nie wiesz do końca kim jesteś. Ciągle szukasz elementów, które będą pasowały do Twojej osoby. Część materialna jest dla Ciebie tak samo ważna, jak otoczenie i wartości. Świadczy to o tym, że jesteś świadomy swoich braków, ale uważaj, aby nie oddalić się za bardzo od Twojego prawdziwego charakteru. Ciągłe szukanie akceptacji pozbawia Cię osobowości.

Przyroda (kwiaty, ptaki)
Jesteś osobą w 100 proc. naturalną. Nie szukasz uznania u innych. Jesteś sobą i nie chcesz udawać kogoś innego. Jesteś tak samo żywą osobą, jak przyroda, a więc ciągle szukasz czegoś nowego. Nie lubisz się nudzić, a więc cechuje Cię kreatywność i aktywność. Przez swoje podejście często czujesz się odmieńcem w towarzystwie, ale to nic złego. To właśnie sprawia, że jesteś kim jesteś i kochasz być takim.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ