„Wyjdź z cienia” - konkurs, w którym każdy wygrywa

Ewelina
Dieta i żywienie
13.04.2018 13:01
„Wyjdź z cienia” - konkurs, w którym każdy wygrywa

Naturhouse Polska przygotował niecodzienny konkurs. Poza nagrodami rzeczowymi, które są do wygrania codziennie, główną nagrodę stanowi prawdziwa metamorfoza. A najlepsze jest to, że w konkursie „Wyjdź z cienia” tak naprawdę wygrywa każdy, kto w nim uczestniczy. Jak to możliwe?

Konkurs, który zmienia nawyki na lepsze

4 kwietnia bieżącego roku największa sieć Centrów Dietetycznych w Polsce ogłosiła konkurs, który potrwa niemal do końca miesiąca. W ciągu czterech tygodni Naturhouse codziennie publikuje w facebookowym wydarzeniu (https://www.facebook.com/events/801177410074084/) jeden konkursowy post, który zawiera konkretne zadanie do wykonania. I chociaż nie ma dwóch identycznych zadań, łączy je wspólna idea – zmiana stylu życia na zdrowszy. W jaki sposób? Zaczynając od aktywizacji uczestników i zapoznanie ich z treściami, które dotyczą prawidłowego odżywiania, poprzez prezentowanie w formie zdjęć i filmików, jak realizują zasady zdrowego stylu życia, aż po zapewnienie im relaksu i wspólnej zabawy.

Co można wygrać?

W konkursie możemy wyróżnić trzy grupy nagród. Nagrody, które są przyznawane codziennie (za zrealizowanie zadania na dany dzień), co tydzień (za tak zwane zadanie tygodnia, które pojawia się w piątki i jest dostępne dla tych uczestników, którzy zrealizowali wszystkie zadania w danym tygodniu), a także nagroda główna, na której wygranie mogą liczyć ci, którzy wykonali wszystkie codzienne i tygodniowe zadania - bez ograniczeń czasowych, czyli w każdym momencie można dołączyć do zabawy i grać o główną nagrodę. W pierwszej puli znajdują się zestawy gadżetów, które pomagają w zachowaniu zdrowych nawyków żywieniowych (m.in. książki z przepisami kulinarnymi polecanymi przez dietetyków). Za zadanie tygodnia zwycięzca otrzymuje możliwość skorzystania z pełnej wizyty w wybranym przez siebie Centrum Dietetycznym Naturhouse. W skład takiej wizyty wchodzi uzyskanie tygodniowego planu żywieniowego, zestaw naturalnych suplementów i dań gotowych od Naturhouse, a dodatkowo książki z przepisami. Zastanawiacie się, co w takim razie może być nagrodą główną? Laureatka bądź laureat wygra wiosenną metamorfozę, która polega na dostosowanej do potrzeb miesięcznej kuracji w wybranym Centrum Dietetycznym Naturhouse, a także spotkanie z profesjonalną stylistką i zabiegi kosmetyczne (w tym profesjonalny makijaż).

Zabawa, która uczy

Akcja „Wyjdź z cienia – zmień sposób żywienia” to nie konkurs dla samego konkursu. Głównym celem Naturhouse jest reedukacja żywieniowa. To właśnie promowanie zdrowego stylu życia stoi za wiosennym wyzwaniem, do którego zapraszają dietetycy sieci Centrów Dietetycznych obdarzonej zaufaniem ponad miliona Polaków. Każdy, kto weźmie udział w konkursie ma szansę nie tylko na nagrody, ale przede wszystkim zyskuje świetną okazję do wprowadzenia nowych, lepszych nawyków do swojego życia.

Jeśli chcesz, nadal możesz przystąpić do zabawy – wystarczy, że uzupełnisz brakujące zadania i wykonasz kolejne, a może właśnie Ty wyjdziesz tej wiosny z cienia i olśnisz wszystkich swoim nowym wizerunkiem. Zacznij od odwiedzenia specjalnie przygotowanej strony konkursowej: http://konkurs.naturhouse-polska.pl/

Powodzenia!

Zdjęcie „Wyjdź z cienia” - konkurs, w którym każdy wygrywa #1

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną