Włóż do pępka nasączony alkoholem wacik. To pomaga aż w 3 dolegliwościach!

Włóż do pępka nasączony alkoholem wacik. To pomaga aż w 3 dolegliwościach!

Wkładanie do pępka wacika nasączonego alkoholem to jednak z najpopularniejszych metod radzenia sobie z wieloma dolegliwościami, którą stosowały nasze babki. Jest to tania i prosta metoda, którą może stosować każdy.

Zdjęcie Włóż do pępka nasączony alkoholem wacik. To pomaga aż w 3 dolegliwościach! #1
Źródło: http://www.healthyfoodplace.com/putting-this-in-your-navel-will-help-you-with-colds-the-flu-cough-abdominal-and-menstrual-pain/

Kiedy można stosować tę metodę?

#Bóle menstruacyjne

Czasami środki przeciwbólowe nie są w stanie zniwelować bólu brzucha spowodowanego skurczami mięśni. Nasze babcie w przypadku bólu menstruacyjnego wkładały sobie do pępka wacik nasączony alkoholem.

#Przeziębienie i grypa

Również w tych przypadkach stosowano tę metodę leczenia. Warto więc spróbować, zamiast kolejny raz sięgać po tony leków.

#Bóle mięśni

Wacik nasączony alkoholem pomaga również w przypadku bólu mięśni. Stosowało się go w celach relaksacyjnych i odprężających.

Jak stosować tę metodą?

Nasącz wacik alkoholem 50% i włóż go do pępka. Aby nie wypadł, możesz zabezpieczyć go plastrem. Najlepiej stosować go na noc, ponieważ wacik powinien pozostać w pępku przez kilka godzin.

Zdjęcie Włóż do pępka nasączony alkoholem wacik. To pomaga aż w 3 dolegliwościach! #2
Źródło: http://myilifestyle.com/you-wont-believe-putting-this-in-your-navel-will-help-you-with-the-flu-colds-cough-and-abdominal-pain/
Agnieszka

true

Polecane