Jeżeli zamierzasz zarejestrować kartę SIM w najbliższym czasie to uważaj na nadużycia! Podczas rejestracji karty musisz podać imię i nazwisko, PESEL, nazwę, serię i numer dokumentu tożsamości. Pamiętajmy, że osoba reprezentująca sieć ma prawo poprosić nas o okazanie dowodu osobistego. Urząd Komunikacji Elektronicznej wydał oświadczenie: "Przedsiębiorcy telekomunikacyjni na potrzeby rejestracji kart prepaid nie powinni pozyskiwać kopii dokumentów tożsamości. Przepisy prawa jasno to określają. Operator może jedynie określić sposób dostarczenia tych danych. Pozyskane w procesie rejestracji ksero lub skan dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość może prowadzić do nadużyć."
UWAŻAJ na to rejestrując KARTĘ SIM!
# rodzina
# rejestracja
# poradnik
# karta
# trik
UWAŻAJCIE NA TO REJESTRUJĄC KARTY SIM!
Krzysztof
14.08.2016
Prosty sposób na zarejestrowanie KARTY SIM
Krzysztof
23.08.2016
UWAŻAJCIE NA SMSY NIBY OD PACZKOMATÓW!
Krzysztof
11.05.2016
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO!
Krzysztof
12.09.2016
Uważaj na nawigacje w SMARTPHONACH!
Krzysztof
28.06.2016