Jeżeli dostałaś wezwanie do zapłaty od Centralnego Rejestru Radiokomunikacji i Telewizji to musisz wiedzieć, że taki podmiot NIE ISTNIEJE! Pod żadnym pozorem nie wpłacaj pieniędzy na podane konto. Jest to próba wyłudzenia pieniędzy za abonament w kwocie 194,75 zł. Do dokumentu dołączony jest gotowy blankiet do przelewu. Lepiej ostrzec swoich rodziców i dziadków!
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO!
# abonament
# poradnik
# oszustwo
# rtv
# trik
# newsy
# lifestyle
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO! DOSTAŁEŚ TAKIEGO SMSA? NIE ODPISUJ!
Krzysztof
14.10.2016
Uwaga na nowe OSZUSTWO NA FACEBOOKU!
Krzysztof
24.01.2017
UWAGA NA OSZUSTÓW! KTOŚ ROZSYŁA FAŁSZYWE FAKTURY PLAY!
Krzysztof
26.11.2016
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO - fałszywe paczki.
Krzysztof
11.09.2016
UWAŻAJ NA TEN KOMUNIKAT! MOGĄ WYCZYŚCIĆ CI KONTO!
Krzysztof
02.12.2016