Od niedawna każdy kto kupi prepaidową kartę SIM jest zobowiązany to zarejestrowania jej – w przeciwnym razie nie będzie ona działać. Większość operatorów zaprasza swoich klientów do salonów w celu rejestracji karty (Play- nowi klienci, Plus, Orange) lub online bądź za pomocą kuriera (T-Mobile, Virgin Mobile, Heyah.) Zdarzały się już przypadki prób wyłudzenia danych przez telefon. UWAŻAJ! Jeżeli ktoś zadzwoni, poda się za Twojego operatora i będzie chciał zarejestrować kartę przez telefon to lepiej kilka razy się zastanów zanim podasz swoje dane z dowodu! Pamiętaj, że nie masz obowiązku rejestrowania kart. Jeżeli jednak tego nie zrobisz to karta przestanie działać. Masz jeszcze sporo czasu. Karty można rejestrować do dnia 1 lutego 2017 roku.
UWAŻAJCIE NA TO REJESTRUJĄC KARTY SIM!
# elektronika
# dom
# poradnik
# trik
UWAŻAJ na to rejestrując KARTĘ SIM!
Krzysztof
23.08.2016
Prosty sposób na zarejestrowanie KARTY SIM
Krzysztof
23.08.2016
UWAŻAJCIE NA SMSY NIBY OD PACZKOMATÓW!
Krzysztof
11.05.2016
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO!
Krzysztof
12.09.2016
Uważaj na nawigacje w SMARTPHONACH!
Krzysztof
28.06.2016