Od kilku dniu można trafić na oszustów którzy wysyłają smsy podszywając się pod firmę Inpost czyli właściciela Paczkomatów. Treść smsa: "INPOST: Twoja Przesyłka jest gotowa do odebrania w Paczkomacie. Wejdź na paczkomaty-24.pl aby pobrać dane do odbioru przesyłki." Po wejściu na podaną stronę (która tak na marginesie została założona 6 maja) zostajemy zachęceni do wysłania SMSa w celu weryfikacji itp. Koszt wysłania SMSa to ponad 30 zł. Jeżeli spodziewacie się paczki to lepiej uważajcie!
UWAŻAJCIE NA SMSY NIBY OD PACZKOMATÓW!
# trik
# rodzina
# oszustwo
# sms
# inpost
# poradnik
# paczkomaty
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO! DOSTAŁEŚ TAKIEGO SMSA? NIE ODPISUJ!
Krzysztof
14.10.2016
Uważaj na smsy od oszustów! Możesz stracić sporo pieniędzy
Patrycja
18.04.2021
Poczta Polska apeluje! Uwaga na SMS od oszustów!
Agnieszka
08.11.2019
UWAGA NA NOWE OSZUSTWO - fałszywe paczki.
Krzysztof
11.09.2016