Jeżeli często podczas spotkań w pubie denerwuje Cię fakt, że wielu znajomych bawi się telefonem zamiast korzystać z towarzystwa – zaproponuj zabawę! Niech każdy położy telefon na stole i kto pierwszy sięgnie po swój telefon stawia kolejkę piwa lub innego wybranego napoju :)
Wykorzystaj ten pomysł podczas SPOTKAŃ ze znajomymi!
# restauracja
# rodzina
# poradnik
# telefon
# trik
WYKORZYSTAJ ten sposób!
Krzysztof
11.02.2016
WYKORZYSTAJ TEN SPOSÓB!
Krzysztof
10.02.2016
Wykorzystaj to na najbliższej IMPREZIE!
Krzysztof
11.05.2016
Wykorzystaj to podczas GRILLA!
Krzysztof
28.06.2016
Wykorzystaj to podczas przemeblowania!
Krzysztof
30.04.2016