Nagroda za spacer do paczkomatu? InPost zaskakuje! Masz czas do 10 września!

Agnieszka
Newsy
07.09.2023 11:48
Nagroda za spacer do paczkomatu? InPost zaskakuje! Masz czas do 10 września!

InPost przygotował ciekawą promocję dla swoich użytkowników. Aby z niej skorzystać, wystarczy odebrać paczkę z paczkomatu. Jest jednak jeden haczyk. Poznaj szczegóły. 

Odbierz paczkę z paczkomatu i zyskaj dostęp do ciekawe aplikacji!

InPost wraz z platformą eTutor przygotowali ciekawą promocję. Jeśli w dniu od 4 do 10 września tego roku odbierzesz przesyłkę z paczkomatu, zyskasz 2 miesiące darmowego dostępu do 5 kursów językowych w aplikacji eTutor. Mowa o takich językach jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski oraz francuski.

Jak skorzystać z tej oferty? Uwaga, jest jeden haczyk

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz odebrać przesyłkę z paczkomatu od 4 do 10 września. Po odbiorze paczki otrzymasz maila z kodem aktywującym do aplikacji eTutor, który zagwarantuje darmowe korzystanie z aplikacji przez dwa miesiące.  Aktywacji należy jednak dokonać do 17 września 2023 roku, inaczej promocja przepadnie. 

InPost zaznacza jednak, że z promocji będą mogły skorzystać jedynie osoby, które zgodę na przesyłanie przez firmę InPost wiadomości marketingowych.

Czym jest aplikacja eTutor?

Aplikacja eTutor to platforma do nauki języków obcych online. Użytkownicy mają dostęp do różnego rodzaju materiałów edukacyjnych, takich jak lekcje wideo, fiszki, ćwiczenia interaktywne czy testy sprawdzające poziom znajomości języka. 

Platforma oferuje naukę wielu języków, w tym angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego. eTutor może być pomocny zarówno dla osób uczących się indywidualnie, jak i dla nauczycieli szukających dodatkowych materiałów do swoich lekcji.

 Aplikacja ta jest dostępna zarówno na komputery, jak i na urządzenia mobilne, co pozwala na naukę w dowolnym miejscu i czasie.

To nie pierwsza współpraca InPostu z eTutor

W maju tego roku InPost i eTutor także połączyli siły. Wtedy promocja jednak wymagała nadania, a nie odebrania przesyłki. 

Nadaj Paczkę przez Paczkomat® do 8 czerwca i otrzymaj mailowo kod na darmowy, dwumiesięczny dostęp do nauki na platformie eTutor. Czeka na Ciebie 5 kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski. Możesz uczyć się wszystkich naraz lub wybrać jeden. Korzystaj jak Ci wygodnie na komputerze lub w aplikacji mobilnej eTutor. - brzmiał komunikat InPostu. 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną