Zakazane uczucie na klatce schodowej! [LIST DO REDAKCJI]

Ewelina
Związki
28.08.2023 12:07
Zakazane uczucie na klatce schodowej! [LIST DO REDAKCJI]

Zakazane uczucie na klatce schodowej! [LIST DO REDAKCJI]

Nowe mieszkanie, nowe życie

Kiedy z mężem wprowadziliśmy się do naszego nowego mieszkania, byliśmy pełni nadziei na nowy rozdział w naszym życiu. Tylko my dwoje, w otoczeniu nowych sąsiadów i nowych możliwości. Nigdy bym nie przypuszczała, że jedna z tych "nowości" przyniesie mi tak wiele emocji.

Sąsiad z parteru

Nasi nowi sąsiedzi, sympatyczne małżeństwo w średnim wieku, od razu nas przyjęli z otwartymi ramionami. Jednak z czasem zauważyłam, że mój sąsiad zaczyna zachowywać się wobec mnie zbyt przyjacielsko. Jego spojrzenia, dotyk, kiedy mijaliśmy się na korytarzu, czy nawet drobne komplementy, które zaczęły przekraczać granice sąsiedzkiej uprzejmości.

Wieczór pełen napięcia

Pewnego wieczoru, kiedy mój mąż był w delegacji, sąsiad zapukał do moich drzwi. Miałam otwarte wino i on poprosił, czy mógłby dołączyć. Zgodziłam się, i tak oto spędziliśmy wieczór na mojej kanapie, oglądając program o gotowaniu. Siedzieliśmy obok siebie, prawie wtuleni, a między nami unosiło się napięcie. Choć do niczego więcej nie doszło, czułam, że coś między nami iskrzy.

Niepewność serca

Choć nic się nie wydarzyło, to jednak ten wieczór zostawił we mnie ślad. Czy to było coś więcej niż tylko niewinna przyjaźń? Czy powinnam unikać takich sytuacji w przyszłości? Czy może po prostu dać się ponieść emocjom?

Prośba o radę

Nie wiem, co mam robić. Czy powinnam unikać sąsiada? Czy może wyjaśnić mu, że taki wieczór nie powinien się powtórzyć? Proszę o radę.

Z poważaniem,

Zdezorientowana Sąsiadka.

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy, jeśli borykacie się z podobnymi dylematami lub innymi problemami, które chcielibyście podzielić się z nami, zachęcamy do napisania na adres [email protected].

Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję.

Pamiętajcie, że dzielenie się swoimi uczuciami i doświadczeniami może być pierwszym krokiem do znalezienia odpowiedzi i wsparcia. Jesteśmy tu dla Was, by słuchać, doradzać i inspirować.

Nie zostawiajcie swoich emocji w cieniu, razem możemy znaleźć drogę do rozwiązania.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną