Zapomnij o Tinderze! Sztuczna Inteligencja Znajdzie Ci Idealnego Partnera!

Martyna
Związki
11.05.2023 18:39
Zapomnij o Tinderze! Sztuczna Inteligencja Znajdzie Ci Idealnego Partnera!

W dobie elektroniki popularne stało się poznawanie swojego partnera przez aplikacje randkowe. Najpopularniejszą z nich jest Tinder, jednak nadchodzi nowa apka z TeaserAl. Od teraz sztuczna inteligencja pomoże nam dopasować odpowiedniego kandydata/kandydatkę. Wyjaśniamy szczegóły. 

Aplikacja TeaserAl 

Niestety często zdarza się tak, że osoby poznane przez aplikacje randkowe nie spełniają naszych oczekiwań. Ogromna liczba nieudanych randek sprawiła, że twórcy TeaserAI, zanim umówimy się na spotkanie wysyłają chatbota-klona na zwiady. 

Sztuczna inteligencja ma ułatwić wielu osobom randkowanie. Chatboty mogą od teraz pomóc przezwyciężyć problemy z nawiązaniem relacji międzyludzkich. 

Ponadto sztuczna inteligencja może usprawnić etap poznania drugiej osoby. Klon w postaci chatbota będzie mógł nawiązać pierwsze interakcje. Tego typu rozwiązania mają pojawić się już pod koniec tego miesiąca. 

Pomysłodawca aplikacji 

Dispo to amerykańska aplikacja do wykonywania zdjęć. Została ona stworzona przez Davida Dobrika oraz Daniela Lissem. Mężczyźni odnieśli wielki sukces związany z wykorzystaniem aplikacji. Ogromna popularność spowodowała, że jeden z mężczyzn postanowił rozszerzyć swoją działalność. 

Daniel Lissem pracuje nad kolejną aplikacją, która wykorzystywać będzie sztuczną inteligencje. Narzędzie umożliwiające randkowanie ma nosić nazwę TeaserAI. W odróżnieniu od innych aplikacji randkowych w TeaserAl zanim użytkownicy będą mogli ze sobą porozmawiać, zrobi to za nich sztuczna inteligencja. Rozmowy będą tworzone na podstawie kodowanych wcześniej wiadomości przez chatboty. 

Działanie aplikacji 

Po odbytej rozmowie ze sztuczną inteligencją użytkownik będzie decydować, czy chcą kontynuować rozwój znajomości. 

“Kiedy uruchamiasz TeaserAI, nasza sztuczna inteligencja zaczyna uczyć się o Tobie - poprzez Twój profil i czaty, za każdym razem staje się mądrzejsza. Potencjalni partnerzy mogą rozmawiać z Twoją SI, a Ty możesz rozmawiać z ich SI. Gdy dojdzie do dopasowania, pokażemy rozmowę SI na czacie, a następnie oboje przejmiecie kontrolę.” - App Store 

W Polsce coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z aplikacji randkowych. Z danych wynika, że: 

“Z aplikacji randkowych korzysta 32 proc. Polaków. Jednocześnie zaznaczono, że 21 proc. ankietowanych przyznało się do używania tego typu aplikacji będąc w związku.”- benchmarkt.pl

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną