Dlaczego warto być w związku z wodnikiem?

Justyna

Horoskopy

19.01.2023 19:11

Dlaczego warto być w związku z wodnikiem?

Wolność i niezależność to fundament, na którym wodnik buduje całe swoje życie. Choć wodniki nie są mistrzami pierwszego wrażenia, kiedy już się zaangażują, chcą dla swojej drugiej połówki wszystkiego, co najlepsze. Kto zatem stworzy z wodnikiem udany związek?

Mężczyzna wodnik

Najwięksi buntownicy w zodiaku urodzili się pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego i są zodiakalnymi wodnikami. W partnerkach cenią otwartość, intelekt, tolerancję, cierpliwość i długie dyskusje. Do jego najważniejszych cech należą:

Niezależność

Wodnik chodzi własnymi drogami, nie znosi bawić się w konwenanse i jest szczery do bólu. Energię woli spożytkować na coś ambitnego. Nie znosi nudy i przewidywalności. 

Ambicja

Ambicja to jego drugie imię, na równi z perfekcjonizmem. Wodnik bez wątpienia jest typem intelektualisty, a jego wrodzona ciekawość świata i otwartość, sprawiają, że może wiele osiągnąć.

Potrafi zaskakiwać

Magnetyczny i pewny siebie sprawia, że trudno wobec niego zachować obojętność. W sypialni jest odważny, czuły i namiętny. Potrafi zaskoczyć  i w zamian oczekuje tego samego. Przy tym nie brakuje mu odwagi i kreatywności.

Kobieta wodnik

Wodniczka nie należy do romantyczek, nie czeka na księcia z bajki, często jej miłość rodzi się z zauroczenia intelektualnego lub po prostu z przyjaźni. Oto najważniejsze cechy, które ją wyróżniają:

Oryginalność

Wyróżnia się stylem i wyglądem, co sprawia, że na ulicy można ją rozpoznać już z daleka. Nie ulega szarym trendom i ma swój własny, niepowtarzalny look.

Autentyczność

Jest pełna sprzeczności, ale przez to pociągająca. Jej marzycielskie usposobienie sprawia, że chciałaby być dobra dla wszystkich. Mimo to w codziennych sytuacjach kieruje się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami. Ma przy tym własne zdanie na każdy temat, w związku z czym nigdy nie wiadomo, czego się po niej spodziewać. 

Elastyczność

Pani Wodnik to wzorowa gospodyni, która uwielbia przyjmować gości i przygotowywać smakowite potrawy. Choć jest wspaniałą kucharką, nie należy do typowych kur domowych. Równie mocno ceni sport, spotkania z przyjaciółmi i wypady do miasta.