Chcesz być GLAM w karnawale? Sprawdź zabieg na odzyskanie blasku twarzy!

Sponsorowany

Uroda

13.12.2022 13:22

Chcesz być GLAM w karnawale? Sprawdź zabieg na odzyskanie blasku twarzy!

Twoja skóra wygląda ostatnio na zmęczoną, mniej jędrną, pozbawioną blasku? To częsta przypadłość, szczególnie w okresie zimowym. Nasza skóra i cera jest wtedy o wiele mniej dotleniona i odżywiona. Jak więc temu zaradzić i uzyskać natychmiastowy efekt rozświetlenia i odmłodzenia?

Skóra pozbawiona blasku, nawilżenia, mało elastyczna i o ziemistym kolorze sprawia, że wyglądamy o wiele starzej. Najczęściej przyczyną takiego stanu skóry jest jej niedotlenienie oraz naturalny spadek produkcji elastyny i kolagenu. Już po 25. roku życia rozpoczyna się proces obniżania poziomu tych substancji, co powoduje, że skóra zaczyna stopniowo robić się coraz bardziej wiotka, a w kluczowych miejscach zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki.

Jak temu zaradzić? Połączenie nowoczesnych technologii opracowanych przez medycynę estetyczną z siłą tkwiącą w naturalnych składnikach okazuje się idealnym remedium. Zabiegiem, który gwarantuje prawdziwy efekt odmłodzenia i rozświetlenia jest Geneo Glam - bezpieczny, nieinwazyjny, ale jakże skuteczny.  

Efekt GLAM na skórze już po pierwszym zabiegu!

Jeśli szukasz zabiegu, który przygotuje Twoją skórę na nadchodzący okres sylwestrowy i karnawałowy, poznaj zabieg Geneo Glam. Jego rezultatem jest uzyskanie na skórze wspaniałego efektu rozświetlenia, który sprawia, że skóra wygląda młodziej.

Dzięki temu, że użyte w zabiegu technologie dotleniają i złuszczają naskórek, substancje aktywne mają możliwość dogłębnego odżywienia, nawilżenia i rozświetlenia skóry. To z kolei sprawia, że udaje się uzyskać na skórze efekt GLAM, idealny podczas karnawałowego szaleństwa!

Kapsułki z płatkami złota odmienią Twoją skórę na karnawał!

Zabieg Geneo Glam opiera się na wyjątkowych kapsułkach wypełnionych drogocennymi składnikami, w tym płatkami czystego złota, które działają antyoksydacyjnie i ujędrniająco. Jednak nie na tym kończy się skuteczność tego wyjątkowego zabiegu.

Zastosowana w nim nowoczesna technologia pozwala także na użycie aminokwasów pochodzących z kokonu jedwabnika. Składnik ten, dzięki wiązaniu keratyny w skórze, przywraca nawilżenie, wygładzenie, a także uelastycznia skórę.

Kolejnym kluczowym składnikiem zabiegu jest karnozyna. Jest ona dipeptydem, który chroni naszą skórę, głównie białka, przed szkodliwym promieniowaniem UV, z którym mamy do czynienia przez cały rok.

Co więcej, wspomaga ona gojenie się uszkodzeń skóry, drobnych ran, pojawiających się po wypryskach czy trądziku. Dzięki temu skóra szybciej wraca do zdrowia po pojawieniu się niedoskonałości.

Serum równoważące - dopełnienie efektu GLAM

Podczas zabiegu wprowadzane jest także serum ze skoncentrowanymi składnikami aktywnymi.

Serum z olejem z dzikiej róży - dzięki zawartości witamin A i C świetnie radzi sobie z przebarwieniami, chroni skórę przed wolnymi rodnikami, a dodatkowo wygładza drobne zmarszczki. Zawarte w nim kwasy natomiast mają działanie przeciwzapalne i przywracają nawilżenie skóry.

Serum z kwasem hialuronowym - pozwala na utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry poprzez właściwości higroskopijne. Dzięki temu zmniejsza widoczność zmarszczek i doskonale ujędrnia.

Serum z olejem z maruli - jest bogactwem aminokwasów, które opóźniają starzenie się skóry i doskonale nawilżają. Natomiast dzięki kwasom tłuszczowym (palmitynowy, stearynowy, oleinowy i mirystynowy) oraz zawartości witamin C i E skóra staje miękka, ale jednocześnie bardziej odporna na czynniki zewnętrzne, takie jak mróz, wiatr, zanieczyszczenia.

Serum z Phytospherix - ten składnik natomiast zwiększa jędrność i nawilżenie skóry dzięki odbudowie kolagenu i kwasu hialuronowego. Jest to składnik pozyskiwany z roślin, który doskonale odżywia komórki skóry.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu Geneo Glam właśnie teraz?

Zabieg ten doskonale sprawdza się właśnie o tej porze roku, gdy nasza skóra jest z jednej strony przesuszona wakacyjnym słońcem, a z drugiej strony narażona na kolejne uszkodzenia spowodowane mrozem, wiatrem i suchym powietrzem (na które może mieć wpływ ogrzewanie w domu).

Nie przypadkowo zabieg Geneo Glam jest nazywany „zabiegiem bankietowym” - jego efekty widać praktycznie natychmiast! Efekt glam na skórze sprawi, że podczas imprezy sylwestrowej lub karnawałowej, nasza skóra będzie wyglądać idealnie.