McDonald’s przygotował niespodziankę! Chodzi Burger Drwala!

Justyna
Newsy
24.11.2022 18:37
McDonald’s przygotował niespodziankę! Chodzi Burger Drwala!

Drwal zagościł w ofercie McDonald's. Na ten moment czekały tysiące fanów tej hitowej kanapki. Jej wielbiciele mogą spodziewać się jeszcze jednego wariantu smakowego, o który już od dawna dopominają się klienci i internauci.

Powrót kultowego burgera

Na powrót Drwala do McDonald's fani kultowej kanapki czekali od dawna. Oficjalnie w środę 23 listopada Drwal pojawił się w sezonowej ofercie najpopularniejszej sieci restauracji typu fast-food na świecie, powodując liczne kolejki w punktach w całej Polsce.

Zgodnie z przewidywaniami i tym razem pojawiło się kilka wariantów smakowych burgera z charakterystycznym panierowanym serem. Oto one:

  • Burger Drwala klasyczny
  • Burger Drwala podwójny
  • Burger Drwala z kurczakiem
  • Burger Drwala z żurawiną.

Do menu wróciły też frytki zakręcone z sosem śmietanowym, czyli jeden z częstszych dodatków dopieranych do Drwala.

Zdjęcie McDonald’s przygotował niespodziankę! Niebawem pojawi się jeszcze jeden Burger Drwala! #1
Źródło: https://mcdonalds.pl/nasze-menu/teraz-w-maku/frytki-zakrecone/

To nie koniec niespodzianek

Fani burgera Drwala w wersji na ostro z pewnością są zawiedzeni, ponieważ na razie ich ulubieniec nie pojawił się w sprzedaży. Pracownicy McDonald's podkreślają jednak, że to nie koniec niespodzianek.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdzili, że w tym roku pojawi się jeszcze jedna opcja Drwala, na którą fani bardzo mocno czekają, czyli Burger Drwala w wersji ostrej. Jest to wersja kanapki klasycznej, wzbogacona o ostry sos oraz papryczki jalapeño.

Zdjęcie McDonald’s przygotował niespodziankę! Niebawem pojawi się jeszcze jeden Burger Drwala! #2

W  tym momencie nie jest znana oficjalna data ukazania się kanapki w menu McDonald's. Wiadomo jedynie, że zjedzenie tego wariantu burgera będzie możliwe już w grudniu. W nieoficjalnych doniesieniach najczęściej mówi się o premierze tuż przed Bożym Narodzeniem przypadającej na 21 grudnia.

Niestety, co z pewnością zasmuci wszystkich wegetarian, w tym roku nie pojawi się Drwal Wege, który po raz ostatni gościł w ofercie McDonald's w 2019 roku.

Do kiedy Drwal zostanie w menu McDonald’s?

Jest to często zadawane pytanie, a fani kultowego Burgera Drwala chcieliby uzyskać informację, do kiedy będę mieli możliwość kupna tej kanapki. McDonalds nie podał jeszcze oficjalnego terminu zakończenia sprzedaży. Biorąc pod uwagę minione lata, Burgery Drwala znikały z oferty pod koniec stycznia, czyli po około dwóch miesiącach od daty wprowadzenia do menu.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną