Kolejne stacje paliw zachęcają promocjami!

Justyna
Newsy
30.06.2022 20:29
Kolejne stacje paliw zachęcają promocjami!

Ceny paliw od kilku miesięcy spędzają sen z powiek kierowców. Największe sieci stacji paliw próbując przyciągnąć do siebie klientów prześcigają się w oferowaniu nowych rabatów.

Orlen Vitay

Od 27 czerwca promocją obniżającą cenę paliwa o 30 gr na litrze kusi Orlen. Promocja potrwa przez najbliższe dwa miesiące. Z rabatem można zatankować maksymalnie trzy razy w ciągu miesiąca i jednocześnie wlać do baku jednorazowo nie więcej niż 50 litrów. Większy rabat przewidziano dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny – 40 gr/l.

Lotos Navigator

Podobną promocję 1 lipca uruchomi Lotos. Zgodnie z jej zasadami, po zainstalowaniu aplikacji Lotos Navigator i aktywowaniu wirtualnej karty lub otrzymując na stacji plastikową kartę i rejestrując ją, będzie można skorzystać z rabatu wynoszącego 30 gr na każdy litr paliwa. Jednorazowo można zatankować 50 litrów paliwa.

AMIC Energy

Od kilku lat na stacjach AMIC Energy można tankować taniej w środy.  W ostatnią środę, 29 czerwca, sieć stacji AMIC Energy uruchomiła jednak promocję „ALE RABAT” przyznającej posiadaczom kart AMIC Club 30 gr rabatu na każdy zatankowany litr benzyny bezołowiowej 95 oraz oleju napędowego. Maksymalnie można było zatankować 70 litrów. Na razie nie wiadomo jednak, czy akcja będzie powtarzana w kolejne środy.

Shell

Na tańsze tankowanie na stacjach należących do sieci Shell można liczyć we wtorki i czwartki. Promocja nie polega jednak na obniżeniu ceny podstawowej wersji oferowanych paliw, ale możliwości zatankowania droższego wariantu benzyny bezołowiowej lub diesla w cenie podstawowej.

BP

Czwartkowa promocja obowiązuje na stacjach BP. Posiadacze karty Payback taniej mogą tankować droższą wersję diesla – Ultimate Diesel. Jednorazowo można zatankować do 70 litrów.

Circle K

Na rabaty mogą liczyć także kierowcy tankujący na stacjach sieci Circle K (dawny Statoil). Za każde zatankowane 50 litrów (niekoniecznie jednorazowo) można otrzymać rabat wynoszący 10 gr/l na paliwa Miles (podstawowe wersje benzyny bezołowiowej 95 i 98 oraz oleju napędowego), a także gaz LPG. Wyższy 15-groszowy rabat dotyczy paliw Miles Plus. Warunkiem otrzymania rabatu jest posiadanie zarejestrowanej karty Circle K Extra.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną